Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

Trénink exekutivních koučů

18.11.2016 - 19.11.2016

Praha 4

20 578 Kč

24 900 Kč s DPH

Kurz pro veřejnost

Termíny konání

18.11 - 19.11.2016

Cena

Cena bez DPH
20 578 Kč
Cena s 21% DPH
24 900 Kč s DPH

Obsah kurzu

Cíl kurzu

O programu

Korporátní kultura, nabitá pracovní agenda, vysoká úroveň stresu a klienti, kteří nemají čas, to jsou pouze některé z prvků, s nimiž se jako exekutivní kouč musíte potýkat. Práce s klienty působícími v komplexních organizačních systémech, kteří jsou zvyklí na významný dopad své práce, na jednání zaměřené na výsledek, vyžaduje silné koučování, spolehlivý reporting a efektivní nástroje měření jakož i vysokou úroveň flexibility při práci s inteligentními lidmi, kteří podávají vysoké výkony. Tento program vám pomůže naplňovat a překračovat očekávání vašich klientů a vybaví vás nástroji, které vám zaručí úspěch ve vaší kariéře předního exekutivního kouče.

Cílová skupina

Pro koho

Pracujete již jako profesionální kouč a je vaším dalším cílem vybudování kariéry externího exekutivního kouče? Trénink exekutivních koučů je určen pro kouče, kteří chtějí poskytovat koučink vrcholovým manažerům a podnikatelům.

Kategorie

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.resultscoaches.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Lucie Slováčková
mobil: +420 775 730 886
e-mail: lucieslovackova@neuroleadership.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Jemnická 1138/1, 140 00, Praha 4, Česko Praha 4

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Neuroleadership Group s.r.o.

Sídlo Jemnická 1138/1, 14000, Praha, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 775 730 886
E-mail: info@resultscoaches.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Připravujeme profesionální kouče, kteří se koučinkem chtějí živit a manažery, kteří chtějí znalosti koučinku využít ve své každodenní práci.

Naše poradenská a vzdělávací společnost působí v celém světě a nabízí inovované koučovací programy Brain-based Coaching, koučovací kurzy založenými na poznatcích fungování mozku. To umožňuje našim absolventům nejen důkladně porozumět, proč koučink funguje a jak efektivně koučovat, ale díky intenzivnímu a praktickému nácviku koučování jsou schopni koučovat ihned po skončení tréninku.

Programy Brain-based Coaching se skládají ze 3 navazujících stupňů. Nejvyšší stupeň ACC Komplet je 18-ti měsíční program a vede kouče až k mezinárodní certifikaci kouče International Coach Federation (ICF). Vedle vzdělávání koučů nabízíme i koučink do firem: tréninkové kurzy koučinku pro manažery, koučování manažerů, talentů a další klíčových pracovníků.

Poradenství

Vnášíme neurovědu do umění rozvoje lidské výkonnosti a leadershipu. Organizacím přinášíme programy změřené na zdokonalení rozhovorů, jak na úrovni jednotlivců, tak i celých týmů.

Také připravujeme firmám řešení na míru uzpůsobené potřebám rozvoje jejich leaderů, přeměny jejich kultury v koučovací a vytvoření systému interního koučinku.

Práce spočívá buď v přemýšlení, nebo ve snaze o ovlivňování myšlení druhých lidí. K tomu druhému dochází v rozhovorech. Pomáháme lídrům, manažerům a jednotlivcům zvyšovat jejich schopnost a zdokonalovat dovednosti efektivně rozvíjet a ovlivňovat druhé lidi a/nebo s nimi spolupracovat.

Většina lídrů a manažerů je dobrá v řízení, avšak zaostává v rozvoji druhých. Přeměnit rozhovory z řízení na rozvoj je záměrem vstupního kurzu „Quiet (klidný) Leadership“ či intenzivnějšího zážitkového programu Performance (výkonnostní) Leadership.

Výsledky rostoucí skupiny lídrů závisí od toho, jak jsou schopni ovlivňovat ty, vůči kterým nemají přímou, hierarchickou moc. Partnerský přístup, dovednosti a schopnosti ovlivňovat lidi uvnitř i vně organizace mimo vztah podřízenosti pomůže lídrům rozvinout zážitkový program Lateral Leadership. Zvýšit schopnosti zásadně ovlivňovat druhé v obchodních vztazích je cílem programu Brain-based Selling (prodej podle mozku), který na bázi vysoce účinného zážitkového učení významně prohloubí jakýkoliv prodejní proces i dovednosti vyjednávat s druhými.

Úspěch vyžaduje velmi kvalitní spolupráci jak v rámci businessu, tak mimo něj. Jak zlepšit spolupráci díky porozumění primární sociální motivaci a uplatnění modelu SCARF je jádrem zážitkového workshopu SCARF Experience. Další dva programy jsou zaměřeny na zvyšování účinnosti virtuálních setkání a reálných týmových setkání.

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

  • Česko

Reference (naši top klienti)

  • Kika
  • ČSOB
  • KB pojištovna

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Trénink exekutivních koučů", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-164662/trenink-exekutivnich-koucu-kurz-praha-4

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel Trénink exekutivních koučů "http://kurzy.edumenu.cz/d-164662/trenink-exekutivnich-koucu-kurz-praha-4". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora