Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, KRÁTKODOBÉ PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAHY

17.6.2016

PRAHA 1

2 290 Kč

2 771 Kč s DPH

Nezávazně objednat

Kurz pro veřejnost

Termíny konání

17.6.2016

Cena

Cena bez DPH
2 290 Kč
Cena s 21% DPH
2 771 Kč s DPH
Poznámka k ceně
kód: 1602950 - 2 290 Kč + DPH Základní cena, kód: 160295A - 4 351 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 160295B - 6 183 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 160295C - 7 786 Kč + DPH

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Po absolvování semináře budete vědět, jak postupovat v případě agenturního zaměstnávání a krátkodobých pracovněprávních vztahů.

Cílová skupina

Na tomto semináři, který je určen pro personalisty a mzdové účetní, bude účastníkům podán podrobný výklad v oblasti dodržení zásad při uzavírání krátkodobých pracovněprávních vztahů a dalších povinností zaměstnavatelů k jednotlivým institucím.

Obsahová náplň

AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ: Zprostředkování zaměstnání agenturami práce – vztah agentura práce x zaměstnanec – dočasné přidělení k výkonu práce – zabezpečení pracovních a mzdových podmínek agenturního zaměstnance uživatelem – odvody pojistného a daně ze závislé činnosti – pracovnělékařské prohlídky způsobilosti k výkonu práce u agenturního zaměstnance – formy pracovněprávního vztahu u agenturních zaměstnanců – uzavření dohody mezi agenturou práce a uživatelem o přidělení agenturního zaměstnance – názorná ukázka doporučeného obsahu dohody mezi agenturou práce a uživatelem.

DOHODY O PROVEDENÍ PRÁCE A PRACOVNÍ ČINNOSTI: Zásady uzavírání dohod – studenti, mladiství, důchodci, ostatní – uzavírání dohod na dobu určitou, neurčitou – co musí dohody obsahovat – názorné ukázky – odvody pojistného a daní ze závislé činnosti u dohod – povinnosti zaměstnavatelů při zajištění pracovnělékařských prohlídek způsobilosti zaměstnanců – tzv. „dohodářů“ k výkonu práce – jak dohody ukončit – nároky zaměstnanců z titulu výkonu práce na základě dohody o provedení práce a pracovní činnosti – odměňování těchto zaměstnanců – zjišťování průměrného výdělku u dohod – specifické výpočty, názorné ukázky.

UZAVÍRÁNÍ PRACOVNÍHO POMĚRU NA DOBU URČITOU: Pracovní poměr na dobu neurčitou/určitou – názorné příklady uzavírání pracovního poměru na dobu určitou a jeho možné prodlužování – výjimky z pravidla omezeného uzavírání pracovních poměrů na dobu určitou (tzv. „3× a dost“) – vnitřní předpis u specifických pracovních pozic, u kterých nelze uzavřít pracovní poměr na dobu neurčitou – odvody pojistného – v malém rozsahu a daní ze závislé činnosti – povinnosti zaměstnavatelů v oblasti pracovnělékařské služby – lékařské prohlídky způsobilosti k výkonu práce – kategorizace prací – lékařské prohlídky žáků a studentů – kdo hradí lékařské prohlídky před zařazením do praktického výcviku nebo praktické přípravy.

UZAVÍRÁNÍ PRACOVNĚPRÁVNÍCH VZTAHŮ S OBČANY EVROPSKÉ UNIE A CIZINCŮ: Povinnosti zaměstnavatelů při uzavírání pracovněprávních vztahů u občanů EU vůči úřadu práce, správám sociálního zabezpečení, zdravotním pojišťovnám – odvodové povinnosti – vysílání zaměstnanců do států EU, občan EU a další jeho zaměstnání na území ČR – tiskopisy A1 a odvod pojistného na SZ a ZP – zaměstnávání cizinců – občanů ze států mimo EU – zásadní postupy budoucích zaměstnavatelů při získávání cizinců a pozdější navázání pracovněprávních vztahů – názorné ukázky postupů, závazných tiskopisů a dodržení závazných termínů – tiskopisy předepsané úřadem práce, termíny zasílání těchto tiskopisů.

ČÁSTEČNÁ ZAMĚSTNANOST V SOUBĚHU S EVIDENCÍ UCHAZEČE: Povinnosti zaměstnavatelů při uzavírání pracovněprávního vztahu s uchazečem o zaměstnání – uchazeč o zaměstnání a tzv. nekolidující zaměstnání – povinnosti uchazečů o zaměstnání vůči úřadu práce – oznámení uchazeče o zaměstnání úřadu práce, povinnosti zaměstnavatele při zaměstnávání uchazeče – přihlášení k pojištění na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění – jaký může být maximální výdělek uchazeče o zaměstnání – co když uchazeč o zaměstnání poruší své povinnosti vůči úřadu práce?

DOTAZY, DISKUZE.

Kategorie

Doplňující informace

Lektor Zdeněk Křížek

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Kontakt na organizátora
Jana Pružinová
e-mail: vox@vox-kurzy.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Senovážné náměstí 23, PRAHA 1, Česko Praha 1

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

1. VOX a.s.

Člen AIVD ČR
Sídlo Senovážné náměstí 23, 110 00, Praha 1, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 226539670
E-mail: vox@vox-kurzy.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Vzdělávání v oblasti: účetnictví, daně, právo, mzdy, personalistika, finančnictví, bankovnictví, nezisková sféra, rekvalifikace, obchodní, prezentační a komunikační dovednosti, marketing. Vydávání, prodej odborných publikací. HR poradenství, assessment centra, outdoor, analýza vzdělávacích potřeb.

Poradenství

 • Personalistika
 • Management
 • Finance a právo
 • Účetnictví a daně
 • BOZP a PO

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

 • Česko

Reference (naši top klienti)

 • ČEZ, a.s.
 • Československá obchodní banka, a.s.
 • Eurotel Praha, s.r.o.
 • KPMG Česká republika, s.r.o.
 • Ministerstvo zemědělství ČR
 • ŠKODA auto, a.s.

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, KRÁTKODOBÉ PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAHY", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-165486/agenturni-zamestnavani-kratkodobe-pracovnepravni-vztahy-kurz-praha-1

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ, KRÁTKODOBÉ PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAHY "http://kurzy.edumenu.cz/d-165486/agenturni-zamestnavani-kratkodobe-pracovnepravni-vztahy-kurz-praha-1". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora