Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

Odborně způsobilá osoba (OZO) k zajišťování úkolů v prevenci rizik BOZP - seminář

Kurz na míru (vnitropodnikový kurz)

Kurz je možné organizovat pro uzavřené skupiny, kde obsah, termín a místo se dohodne podle požadavků zákazníka.

Cena bude vypočítána na základě přesné specifikace objednavatele.

Doporučený rozsah 4 dny

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Účastníci semináře si pod odborným vedením lektorů – odborníků v oblasti BOZP přehledně zopakují, aktualizují či prohloubí, případně doplní a rozšíří své znalosti z oblasti BOZP v rozsahu aktuální právní úpravy této oblasti, ozřejmí si souvislosti a vazby s dalšími oblastmi, ověří si správnost svého pojetí problematiky, porovnají své praktické dovednosti se standardy správné praxe. Pro účastníky, kteří se připravují na zkoušku k získání osvědčení OZO, je seminář ideálním způsobem přípravy na ni.

Cílová skupina

Seminář je určen pro zájemce z řad stávajících OZO v oblasti BOZP, kteří již tuto činnosti vykonávají a kteří si chtějí zopakovat, zaktualizovat či prohloubit, případně doplnit a rozšířit, své znalosti v oblasti BOZP, aby mohli složit zkoušky (viz § 3 odst. 1 nařízení vlády č. 592/2006 Sb. a příloha č. 1) v rozsahu stanoveném zákonem č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, stát se OZO k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP, resp. osobami s potřebnými znalostmi (viz § 3 odst. 3 písm. a) zákona č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů), jako zaměstnavatelé s potřebnými znalostmi, zaměstnanci u konkrétních zaměstnavatelů, dodavatelé služeb v rámci vázané živnosti „Poskytování služeb v oblasti BOZP“ ve smyslu zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů, použít získané znalosti v dané oblasti na této úrovni za jinými účely.

Obsahová náplň

Komplexní aktuální právní úprava oblasti BOZP, specifika jejích jednotlivých úseků. Státní správa a státní kontrola v oblasti BOZP. Povinnosti zaměstnavatelů (vedoucích zaměstnanců), práva a povinnosti zaměstnanců, zástupců zaměstnanců pro BOZP. Prevence pracovních rizik (identifikace nebezpečí a hodnocení rizik). Bezpečnost práce a technických zařízení (včetně dopravních prostředků a VTZ). Stavebnictví a chemie z pohledu BOZP. Stanovené pracovní podmínky, ochrana pracovněprávních vztahů. Ergonomie. Zdravotnictví ve vztahu k BOZP (pracovnělékařské služby, kategorizace prací), hygiena práce. Zajišťování, organizace a řízení BOZP na úrovni podniku. Management BOZP, management rizik BOZP a mimořádných událostí. Základní předpisy a požadavky PO. Základní požadavky právních předpisů v oblasti ochrany životního prostředí a jejich identifikace, příklady s vazbou na BOZP. Tematické okruhy semináře pokrývají všechny zásadní úseky oblasti BOZP ve smyslu ustanovení § 349 odst. 1 zákoníku práce.

Kategorie

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.gradua.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Zákaznické centrum Gradua-CEGOS
tel: 226006300
e-mail: gradua@gradua.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Gradua-CEGOS, s.r.o.

People Management Forum
Sídlo Karlovo nám. 7, 128 01, Praha 2, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 226 006 300
Fax: +420 226 006 301
E-mail: gradua@gradua.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Jsme původem česká vzdělávací a poradenská společnost s dlouholetou tradicí a v oblasti vzdělávání dospělých patříme k nejvýznamnějším společnostem na českém trhu.

V roce 1997 jsme se stali součástí skupiny Cegos, největší evropské vzdělávací a konzultační sítě s celosvětovým dosahem.

Působíme po celém území České republiky. Naše sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s Vámi jsme vybudovali i naše regionální pobočky s vlastními tréninkovými programy a prostorami v Brně, Plzni, Hradci Králové a Táboře.

Pro řešení Vašich potřeb a požadavků je připraven tým 25 interních odborníků. Vedle toho rovněž využíváme naši rozsáhlou síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí.

Díky našemu odbornému zázemí jsme schopni pokrývat specifické potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem z každého oboru činnosti. Na míru připravujeme a realizujeme nejen vzdělávací projekty, ale i poradenské služby. Našim klientů tak pomáháme úspěšně řešit i další důležité úkoly z oblasti řízení lidských zdrojů (např. personální audit, Assessment Centre, Development Centre aj.).

Každoročně připravujeme jednu z nejširších nabídek témat vzdělávání, která lze na sebe jednoduše navazovat díky modulárnímu systému vzdělávání.

Naše bohaté zkušenosti nám umožňují aplikovat vysoce účinné metody vzdělávání osvědčené v mezinárodním měřítku, které jsou založeny na aktivním zapojení účastníků tréninku a prožitku zkušenosti.

Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení na mnoha místech celé České republiky.

Poradenství

  • Personalistika
  • Management
  • Různé

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

  • Česko
  • Slovensko

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Odborně způsobilá osoba (OZO) k zajišťování úkolů v prevenci rizik BOZP - seminář", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-169107/odborne-zpusobila-osoba-ozo-k-zajistovani-ukolu-v-prevenci-rizik-bozp-seminar-kurz-praha-2

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel Odborně způsobilá osoba (OZO) k zajišťování úkolů v prevenci rizik BOZP - seminář "http://kurzy.edumenu.cz/d-169107/odborne-zpusobila-osoba-ozo-k-zajistovani-ukolu-v-prevenci-rizik-bozp-seminar-kurz-praha-2". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora