Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE – NEVERBÁLNÍ A VERBÁLNÍ KOMUNIKACE, ASERTIVNÍ JEDNÁNÍ, ZVLÁDÁNÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ, ANTIMANIPULATIVNÍ STRATEGIE

21.7.2016 - 22.7.2016

PRAHA 1

6 390 Kč

7 732 Kč s DPH

Nezávazně objednat

Kurz pro veřejnost

Termíny konání

21.7 - 22.7.2016

Cena

Cena bez DPH
6 390 Kč
Cena s 21% DPH
7 732 Kč s DPH
Poznámka k ceně
kód: 1621820 - 6 390 Kč + DPH Základní cena, kód: 162182A - 12 141 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 162182B - 17 253 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 162182C - 21 726 Kč +

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Prostřednictvím tréninkových metod zdokonalíte potřebné komunikační a asertivní dovednosti. Budete vedeni k rozvíjení komunikace jako klíčového projevu chování a jednání při profesním i osobním kontaktu, ke stimulování motivace pro konstruktivní postoje, a to i v konfliktních situacích. Osvojíte si asertivní techniky, práva a pravidla a naučíte se diagnostikovat ty situace, kdy máte tendenci k agresivitě či pasivitě či jakému typu manipulace nejsnáze podléháte. Lektorka – psycholožka zanalyzuje vaše možnosti a potenciál jednat novými přiměřenými způsoby, v nichž se budete cítit vy i vaši komunikační partneři lépe a sebevědoměji. Součástí semináře je autodiagnostika verbálních a neverbálních projevů postřednictvím kamerových technik. Každý účastník dostane individuální zpětnou vazbu od lektorky včetně tréninku pomocí modelových situací přímo z praxe účastníků.

Cílová skupina

Neuvedeno

Obsahová náplň

Základy neverbální a verbální komunikace – první dojem, účinek mimiky, gest, vzdálenosti, správná interpretace signálů řeči těla druhých – komunikace a fyzický kontakt – odstranění negativních faktorů v neverbální oblasti (projevy nervozity atd.) – přesilové a antimanipulační taktiky neverbální komunikace – praktický trénink. Vlastní komunikační styl účastníka: Chybné slovní návyky – efektivní slovní formulace (odbourání slovního „salátu“), ucelená sdělení a pozitivní vyjadřování – překážky a pravidla efektivního naslouchání – techniky kladení otázek. Trénink úspěšné sebeprezentace a rétorické pohotovosti.

Dovednosti asertivního jednání – diagnostika vlastního stylu v zátěžových situacích. Testy asertivity – asertivní práva – techniky, principy – 3 typy chování. Přiměřené sebeprosazení. Asertivní kritika a pochvala, dovednost odmítání a určení si hranic. Typologie manipulátorů a antimanipulační techniky.

Komunikace a řešení konfliktů – dovednost „ustát“ si svůj protichůdný názor – konstruktivní komunikace v konfliktních a vypjatých situacích – strategie zvládání konfliktu – komunikace ve vedoucím postavení – typologie konfliktních jedinců – sebevědomá prezentace názoru jako cesta z bludného komunikačního kruhu – nácvik řešení konfliktů metodou modelových situací. Diagnostika vlastního psychologického profilu jednání v konfliktu (test).

Poznámka – workshop je veden vysoce interaktivní formou za využití zpětných vazeb pomocí videonahrávek, cvičení, psychologických testů a hraní modelových situací. Každý účastník odejde s doporučením, jakým směrem své dosavadní komunikační dovednosti rozvíjet a stimulovat tak, aby plně využil svůj osobnostní potenciál. „Bonbonkem“ je též skupinová písemná zpětná vazba každému účastníku (volitelné). Velmi intenzivní tempo semináře!

Kategorie

Doplňující informace

Lektor Mgr. Jana Wiesner

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Kontakt na organizátora
Jana Pružinová
e-mail: vox@vox-kurzy.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Senovážné náměstí 23, PRAHA 1, Česko Praha 1

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

1. VOX a.s.

Člen AIVD ČR
Sídlo Senovážné náměstí 23, 110 00, Praha 1, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 226539670
E-mail: vox@vox-kurzy.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Vzdělávání v oblasti: účetnictví, daně, právo, mzdy, personalistika, finančnictví, bankovnictví, nezisková sféra, rekvalifikace, obchodní, prezentační a komunikační dovednosti, marketing. Vydávání, prodej odborných publikací. HR poradenství, assessment centra, outdoor, analýza vzdělávacích potřeb.

Poradenství

 • Personalistika
 • Management
 • Finance a právo
 • Účetnictví a daně
 • BOZP a PO

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

 • Česko

Reference (naši top klienti)

 • ČEZ, a.s.
 • Československá obchodní banka, a.s.
 • Eurotel Praha, s.r.o.
 • KPMG Česká republika, s.r.o.
 • Ministerstvo zemědělství ČR
 • ŠKODA auto, a.s.

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE – NEVERBÁLNÍ A VERBÁLNÍ KOMUNIKACE, ASERTIVNÍ JEDNÁNÍ, ZVLÁDÁNÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ, ANTIMANIPULATIVNÍ STRATEGIE ", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-170189/efektivni-komunikace-neverbalni-a-verbalni-komunikace-asertivni-jednani-zvladani-konfliktnich-situaci-antimanipulativni-strategie-kurz-praha-1

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE – NEVERBÁLNÍ A VERBÁLNÍ KOMUNIKACE, ASERTIVNÍ JEDNÁNÍ, ZVLÁDÁNÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ, ANTIMANIPULATIVNÍ STRATEGIE "http://kurzy.edumenu.cz/d-170189/efektivni-komunikace-neverbalni-a-verbalni-komunikace-asertivni-jednani-zvladani-konfliktnich-situaci-antimanipulativni-strategie-kurz-praha-1". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora