Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

EMOČNÍ DRILLY - Jak lépe odhadnout lidi a vytvářet lepší vztahy

otvírá se měsíčně

Praha 9

10 000 Kč

12 100 Kč s DPH

Nezávazně objednat (sleva 10%)

Kurz pro veřejnost

Periodicita organizování kurzu

otvírá se měsíčně

Cena

Cena bez DPH
10 000 Kč
Cena s 21% DPH
12 100 Kč s DPH
Poznámka k ceně
Jedná se o individuální trénink. Pouze pro jednu osobu, s kterou pracuje supervizor.

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Individuáolní trénink zaměřený na důležitost rozpoznání, identifikace a následné práce s emocemi v průběhu komunikace.

Naučíme a natrénujeme vás vést a kontrolovat komunikaci pro pracovní, společenské i další účely tak, aby to nevyvolávalo negativní emoce u ostatních. Natrénujeme i to, jak zvládnout jakoukoliv emoci u protistrany.Rovněž si osvojíte, jak efektivně zvládat konflikty v průběhu dialogu, jak přirozeně prosadit svůj názor nebo naopak, jak s plným porozuměním naslouchat druhým lidem.

Hlvním účelem je dát vám do rukou nástroj jak mít lepší vztahy kolem sebe.

Cílová skupina

Pro kohokoliv, kdo chce zapracovat na svých komunikačních dovednostech. Zejména pro ty, kteří nedokážou dobře zvládat svoje emoce, jsou při komunikaci výbušní, impulzivní a ovlyvňuje to negativně vztahy v jejich okolí.

Obsahová náplň

Jednotlivá tréninková cvičení jsou přizpůsobena na míru jednotlivci. Jedná se o individuální trénink se školitelem – sueprvizorem.

Obsahem je:

 • porozumění základům komunikace – jak má vypadat, kdy to je a kdy není komunikace
 • pochopení důležitých faktorů a souvislostí při vytváření porozumění s ostatními
 • pochopení škály emocí – jak člověka odhadnout, jak s ním pracovat, jak to využít pro vytvoření lepších vztahů

Základem je teorie, která je následně použita v praktických tréninkových cvičeních, drillech.

Trénink trvá 1 den. Přístup k člověku je v tomto případě individuální, za použití nejmodernějších výukových a tréninkových metod.

Kategorie

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.haa.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Ing. Slavka Gondová
mobil: +420774720040
e-mail: slavka.gondova@haapraha.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Sokolovská 270/201, 19000, Praha 9, Česko Praha 9

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Hubbardova akademie administrativy Praha

Člen AIVD ČR
Sídlo Sokolovská 270/201, 190000, Praha 9, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 774720040
E-mail: slavka.gondova@haapraha.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Hubbardova akademie administrativy je součástí mezinárodní sítě v 18 zemích světa s více než 20 letou tradicí s centrálou v Los Angeles, USA.

Naším mottem je: „Vzkvétej a prosperuj!“ Naším cílem je podpora a stabilizace zdravého podnikatelského světa, ve kterém mohou produktivní lidé prosperovat.

Používáme technologii managementu L. Ron Hubbarda, jedinečný systém řízení jakékoli firmy či podnikatelského subjektu. Jde o nejpoužívanější komplexní manažerský systém na světě, který pojmenovává a popisuje jednoduchou a praktickou cestou postupné kroky vedoucí k dosažení úspěchu a expanze. Tento systém zahrnuje každý aspekt managementu – řízení, public relations, marketing, obchod, najímání lidí, komunikaci, výrobu a realizaci, kontrolu kvality, distribuci. Správné provázání všech oblastí je nezbytné pro růst a expanzi každé firmy – jak pro velké společnosti, střední podnikatele, živnostníky, tak i pro jakákoli další organizovaná seskupení, jelikož principy řízení a dosažení prosperity jsou totožné.

V čem se projevuje naše jedinečnost? Dokážeme individuálně identifikovat a lokalizovat u jakékoli firmy její momentálně „bolavé místo“, najít mu na to funkční, jednoduchý, praktický lék bez vedlejších účinků.

V čem jsme z pohledu našich zákazníků jiní? V individuálním přístupu ke každému studentovi s plnou možností konzultace a podpory při aplikaci nabytých vědomostí v praxi. A to v průběhu, ale zejména po ukončení daného kurzu nebo semináře. Pracujeme na tom, aby naši absolventi plně informace používali v praxi a nezůstaly jen teorií. Jelikož víme, že je tato technologie řízení plně funkční, pokud se použije plně a správně, dáváme na ni i tzv. celoživotní záruku.

Jaké jsou tedy naše praktické zkušenosti? Výsledky naší práce se nedají jednoduše změřit v centimetrech, kilogramech, nebo na stopkách. Výsledky jsou napravené vztahy ve firmách, větší tah na bránu, větší pochopení a souhlas uvnitř firmy, zvýšená chuť do práce a do života a více času na koníčky, rodinu nebo i nabytá odvaha vyhodit líného zaměstnance.

Naše dennodenní práce je stýkat se s klienty a dávat jim nový, jiný směr, dát jim „vítr do plachet“. Když Vám pak někteří skoro se slzami v očích říkají, že jsme jim změnili život, víte že jste odvedli kus dobré práce a že to stojí za to.

Když se z přepracovaného vedoucího, kterému už všechno „padá na hlavu“ stane v průběhu aktivní práce s námi vyrovnaný šéf, který ví, co od podřízených chce a jak to z nich dostat, člověk, který místo 10 hodin pracuje „už jen“ 8, více se usmívá, nestresuje se, má lepší vztahy v rodině a chce rozjet další nový business, to je ten výsledek za kterým jsme společně šli a dosáhli ho.

Nebo když se z průměrného, nepříliš příjemného prodavače stane člověk ochotný, usměvavý a vstřícný k zákazníkům, který ví jak zjistit potřeby a jak nabídnout něco navíc, tehdy vyhrává každý.

Ne vždy je to jednoduché, protože jde o práci s lidmi, všeobecně však platí zásada, že kdo chce na sobě pracovat a něco změnit, tak toho za naší individuální pomoci dosáhne. Není důležitá velikost firmy, množství zaměstnanců nebo financí, ale hlavní je ta ochota s tím něco udělat!

Reference (naši top klienti)

 • S com s.r.o.
 • Tirex Tyre s.r.o.
 • Atalian CZ s.r.o.
 • Schafer a Sýkora s.r.o.
 • Husqvarna Constructions s.r.o.
 • Y Moto s.r.o.
 • EFKO karton s.r.o.
 • Vaillant s.r.o.
 • Solartec s.r.o.
 • POMO Media Group s.r.o. (www.csfd.cz)
 • Protronix s.r.o.
 • Almma s.r.o.
 • Manatech CZ s.r.o.

Objednávka online - se slevou až 10%

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "EMOČNÍ DRILLY - Jak lépe odhadnout lidi a vytvářet lepší vztahy", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-176029/emocni-drilly-jak-lepe-odhadnout-lidi-a-vytvaret-lepsi-vztahy-kurz-praha-9

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel EMOČNÍ DRILLY - Jak lépe odhadnout lidi a vytvářet lepší vztahy "http://kurzy.edumenu.cz/d-176029/emocni-drilly-jak-lepe-odhadnout-lidi-a-vytvaret-lepsi-vztahy-kurz-praha-9". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora