Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

PROGRESIVNÍ MANAŽER

12.10.2016 - 12.4.2017

PRAHA 1 - Nové Město

29 790 Kč

36 046 Kč s DPH

Nezávazně objednat

Kurz pro veřejnost

Termíny konání

12.10.2016 - 12.4.2017

Cena

Cena bez DPH
29 790 Kč
Cena s 21% DPH
36 046 Kč s DPH
Poznámka k ceně
kód: 1622250 - 29 790 Kč + DPH Základní cena, kód: 162225A - 56 601 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 162225B - 80 433 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 162225C - 101 286 Kč

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Chceme vám nabídnout a poskytnout:

 • prostor k prohloubení vašich manažerských znalostí a dovedností,
 • příležitost osobně poznat skvělé odborníky na danou problematiku,
 • prakticky si procvičit získané dovednosti.

Cílová skupina

Tento certifikovaný vzdělávací cyklus je určen jak zaměstnancům, připravujícím se na výkon manažerské pozice, tak i těm, kteří již manažerskou pozici zastávají a rádi by rozšířili nebo osvěžili své znalosti a dovednosti potřebné pro výkon funkce manažera.

Obsahová náplň

VOLNÝ CYKLUS – skládá se ze šesti modulů, které lze absolvovat i samostatně.

12. – 13. 10. 2016

1. modul STAL JSEM SE MANAŽEREM Hlavní manažerské role a funkce – vedení a řízení v nejistém světě – cyklus řízení – základní myšlenky a doporučení: Time management, každodenní volba priorit, situační analýza – komunikace ve standardních situacích manažerské práce, zvládání konfliktů – mimořádné situace a pokročilé komunikační kompetence – moc, vliv autorita – jak poprvé správně motivovat a hodnotit zaměstnance – základy řízení financí a dalších zdrojů podniku.

9. – 10. 11. 2016 2. modul LEADER – MANAGER – COACH Tento trénink je založen na aktivním přístupu účastníků – opakovaném řešení různých miniprojektů. V každém projektu je vždy jeden účastník v pozici manažera a vede malý projektový tým, složený z ostatních účastníků. Během procesu se za dohledu trenérů učí dovednostem všech tří stanovených rolí. Každý účastník je vždy dvakrát v pozici manažera projektu a několikrát v pozici člena projektového týmu. Tento proces zajišťuje, že v průběhu tréninku jsou všichni účastníci neustále zapojeni do procesu učení a rozvoje. Po skončení každého projektu je vedena diskuze.

11. – 12. 1. 2017 3. modul MINIMUM Z FINANCÍ A ÚČETNICTVÍ PRO NEEKONOMY ÚČETNICTVÍ: Základní principy účetnictví – vznik, význam, funkce – cíle finančního, nákladového a manažerského účetnictví – základní prvky účetní metody – obecně uznávané účetní zásady, právní úprava účetnictví ČR – účtování jednotlivých položek aktiv a pasiv – účetní závěrka a výroční zpráva – audit. FINANCE: Základy finančního řízení – finanční výkazy, dlouhodobá finanční stabilita, rozvaha, výsledovka, řízení tvorby hospodářského výsledku – výkaz cash flow a řízení toků hotovosti – trh, nabídka, poptávka a vliv na financování – řízení nákladů – peníze, cena a časová hodnota peněz.

8. – 9. 2. 2017 4. modul STRUKTUROVANÉ MYŠLENÍ EFEKTIVNÍHO MANAŽERA Jak k nám přicházejí informace – jak informace zpracováváme – jak lze s informacemi pracovat kreativně – vizuální myšlení a techniky jeho rozvíjení – myšlenkové mapy a jak nám mohou pomoci – techniky k posílení paměti – asociační techniky a co nám umožňují – efektivní učení – práce s realitou a pozitivní myšlení – praktická cvičení, diskuze, sdílení zkušeností.

8. – 9. 3. 2017 5. modul NÁSTROJE A TECHNIKY ŘÍZENÍ PROJEKTŮ Projektové řízení jako styl myšlení – strategie a projektové řízení – projektové řízení versus řízení procesní – životní cyklus projektu – způsoby organizace v projektovém řízení – plánování projektu – role projektového manažera a předpoklady pro její naplnění – význam řízení rizik a změn – kritická místa v projektovém managementu – vedení projektového týmu a jeho životní cyklus – praktická cvičení – návrh projektu.

11. – 12. 4. 2017 6. modul PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI MANAŽERA Struktura prezentace a jak ji připravit – co dělá prezentaci poutavou a co ne – na co se při prezentaci orientovat – osoba prezentujícího – image a první dojem – sebevědomá řeč těla a získání suverenity projevu – zvládnutí verbální a neverbální složky projevu – jak se připravit, když je málo času – jak si poradit s prezentační technikou (flipchart, PowerPoint aj…) – tréma a její zvládnutí – prezentační zlozvyky a co s nimi – techniky práce s publikem a příprava na reakce posluchačů – jak vést prezentaci – trénink improvizace – analýza videa – diskuze, výměna zkušeností.

13. 4. 2017 ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA CYKLU PROGRESIVNÍ MANAŽER Zájemci mohou na základě úspěšného zvládnutí závěrečné zkoušky získat mezinárodní certifikát IES. Cena certifikátu není zahrnuta v ceně za cyklus.

Kategorie

Doplňující informace

Lektor PhDr. Peter Benkovič

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Kontakt na organizátora
Jana Pružinová
e-mail: vox@vox-kurzy.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Senovážné náměstí 23, PRAHA 1 - Nové Město, Česko Praha 1

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

1. VOX a.s.

Člen AIVD ČR
Sídlo Senovážné náměstí 23, 110 00, Praha 1, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 226539670
E-mail: vox@vox-kurzy.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Vzdělávání v oblasti: účetnictví, daně, právo, mzdy, personalistika, finančnictví, bankovnictví, nezisková sféra, rekvalifikace, obchodní, prezentační a komunikační dovednosti, marketing. Vydávání, prodej odborných publikací. HR poradenství, assessment centra, outdoor, analýza vzdělávacích potřeb.

Poradenství

 • Personalistika
 • Management
 • Finance a právo
 • Účetnictví a daně
 • BOZP a PO

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

 • Česko

Reference (naši top klienti)

 • ČEZ, a.s.
 • Československá obchodní banka, a.s.
 • Eurotel Praha, s.r.o.
 • KPMG Česká republika, s.r.o.
 • Ministerstvo zemědělství ČR
 • ŠKODA auto, a.s.

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "PROGRESIVNÍ MANAŽER", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-180100/progresivni-manazer-kurz-praha-1-nove-mesto

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel PROGRESIVNÍ MANAŽER "http://kurzy.edumenu.cz/d-180100/progresivni-manazer-kurz-praha-1-nove-mesto". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora