Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

Online kurz tvůrčího psaní

otvírá se měsíčně

Odkudkoliv - jde o online kurz (Regionu si nevšímejte, musela jsem něco uvést, jinak nebylo možno fo

960 Kč

Cena je konečná, firma není plátcem DPH.

Nezávazně objednat

Kurz pro veřejnost

Periodicita organizování kurzu

otvírá se měsíčně

Cena

Cena (neplátce DPH)
960 Kč
Poznámka k ceně
Cena měsíčního studijního programu STANDARD. Program Ekonomik stojí 600,-Kč / měsíčně. Roční studijní program stojí 8400,-Kč / na 12 měsíců. Program MINI: 360,-Kč / měsíčně

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Pokud je pro vás problémem docházet jednou týdně v Praze do kurzu a máte připojení k internetu, může pro vás být online kurz ideálním řešením!

Kurz provede účastníka kompletními základy tvůrčího psaní, od publicistiky, přes malé literární žánry, povídku, novelu až po román a poskytne i základy scenáristiky.

Cílová skupina

Online kurz tvůrčího psaní je určen jak začátečníkům, tak pokročilejším autorům. Výhodou totiž je, že účastník nemusí absolvovat všechny lekce, ale může si mezi nimi vybírat. Kurz postupuje od naprostých základů tvůrčího psaní, které nepočítají se žádnou znalostí, zkušeností ani autorskou praxí, dále ke složitějším tématům. Pokud je tedy zájemce absolutní začátečník, začne u první lekce a postupuje dále. Pokud je autor již zkušenější, lekce si pouze projde a začne tam, kde cítí, že to potřebuje (tedy si sám nastaví obtížnost). Kdybych jako lektorka měla pocit, že takový autor potřebuje doplnit své znalosti z některé z předchozích lekcí, tak mu samozřejmě poradím a povedu ho ve vhodném postupu studia.

Obsahová náplň

Studium je velice individuální, jdete svým vlastním tempem. Na konci většiny lekcí je zadání domácího úkolu. Jste v neustálém kontaktu s lektorem (tedy se mnou osobně), který vám zasílá emailem opravené vaše práce (domácí úkoly). Studijní zázemí je pro kurzy vytvořeno na stránkách www.TvurciPsani.cz (vstup je pouze na přidělené heslo) a obsahuje výukové lekce, prostor pro chat a studentské fórum, kde mají klienti možnost komunikovat s ostatními studenty kurzů. Optimální doporučené tempo studia je 1 lekce týdně (ale ve skutečnosti každý studuje tak rychle, jak uváží). Já mám vždy 7 pracovních dní na opravu každého domácího úkolu (ale většinou opravuji úkoly rychleji).

Studijní systém vám všem přináší možnost dokonalé flexibility v závislosti na množství času, které jste schopni svému studiu věnovat. Pokud máte času velmi málo ale přesto máte zájem studovat online kurz, zvolíte si pouze vhodný studijní program abyste ušetřili a studium se vám zbytečně díky pomalému tempu neprodražovalo.

Podmínkou účasti v online kurzu je nejprve absolvování „vstupu na zkoušku“. Jedná se o možnost vstoupit do kurzu na dobu 1 týdne zdarma. Klient si tak může prohlédnout kompletní obsah lekcí i celé studijní zázemí a udělat si představu o tom, jak online kurz vypadá a co obsahuje, stejně tak i o povaze studia samotného. Teprve po „ozkoušení kurzu“ se klient rozhoduje, zda se studia zúčastní. (Bez absolvování zkušebního týdne není možné stát se účastníkem kurzu.)

V nabídce online studia jsou tři základní studijní programy:

EKONOMIK, STANDARD a STANDARD BONUS. Vysvětlení těchto studijních programů je uvedeno na www.TvurciPsani.cz

Výhodou tohoto kurzu je, že můžete studovat odkudkoliv, kde máte internet a v době, kdy se vám to hodí.

Certifikát po abslvování kurzu!

Kategorie

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.TvurciPsani.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Mgr. Markéta Dočekalová
mobil: 777066460
e-mail: info@TvurciPsani.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Nepodstatné, jde o online kurz, Odkudkoliv - jde o online kurz (Regionu si nevšímejte, musela jsem něco uvést, jinak nebylo možno fo, Česko Praha 4

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Škola tvůrčího psaní scenáristky Markéty Dočekalové

Sídlo Ke kapličce 389, 25241, Dolní Břežany, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 777066460
E-mail: info@tvurcipsani.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Mgr. Markéta Dočekalová pořádá kurzy tvůrčího psaní, scenáristiky a žurnalistiky od roku 2001. Patří k nejznámějším lektorům na českém trhu. Je autorkou třídílné sady učebnic „Tvůrčí psaní pro každého“, podle kterých se obor vyučuje i na českých vysokých školách. V červnu 2014 vyšla její čtvrtá odborná publikace s názvem „Tvůrčí psaní v otázkách a odpovědích.“ Je také autorkou 2 románů, několika populárně naučných knih a přibližně 3 tisíc zrealizovaných televizních scénářů. Absolventi jejích kurzů vydali k dnešnímu dni 52 knih a jsou mezi nimi již mnozí úspěšní spisovatelé. V kurzech se naučíte základy psaní beletrie (povídka, novela, román), procvičíte se v psaní dialogů, seznámíte se s pravidly psaní filmového a televizního scénáře, získáte znalosti z oblasti teorie žánrů (psaní pro noviny, časopisy a internet) apod. Kurzy jsou nabízeny od úrovně pro naprosté začátečníky až po pokročilé. Výuka je večerní, víkendová nebo prázdninová. V nabídce jsou také online kurzy, ve kterých je možné studovat přes internet bez nutnosti dojíždění a speciální individuální online kurzy, založené na osobním vedení lektorem v systému 1+1. Výuka je určena všem od ukončené základní školní docházky výše, bez omezení věku.

Reference (naši top klienti)

  • Nakladatelství Euromedia Group, Praha; Nakladatelství Ikar, Bratislava; Nakladatelství Verlag Dashöf
  • Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5; Městská knihovna - Mariánské náměstí, Praha
  • Magistrát města Olomouce; Magistrát města Brna

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Online kurz tvůrčího psaní", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-35629/online-kurz-tvurciho-psani-odkudkoliv-jde-o-online-kurz-regionu-si-nevsimejte-musela-jsem-neco-uvest-jinak-nebylo-mozno-fo

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel Online kurz tvůrčího psaní "http://kurzy.edumenu.cz/d-35629/online-kurz-tvurciho-psani-odkudkoliv-jde-o-online-kurz-regionu-si-nevsimejte-musela-jsem-neco-uvest-jinak-nebylo-mozno-fo". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora