Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

Leadership in Action

Kurz na míru (vnitropodnikový kurz)

Kurz je možné organizovat pro uzavřené skupiny, kde obsah, termín a místo se dohodne podle požadavků zákazníka.

Cena bude vypočítána na základě přesné specifikace objednavatele.

Doporučený rozsah 20 dny

Obsah kurzu

Cíl kurzu

This program is a unique concept which brings together two top systemic leadership thinkers. Both have many year experience with developing leadership and relevant company culture and helping companies to fulfil their demanding business objectives.

John is able to thrill people towards big objectives through his inspiring seminars as well as give them valuable advice on the way towards real changes.

Klára´s abilities lie in face-to-face coaching, leading people out from their deep fears and obstacles and enhancing their best capabilities so that they are able to use their potential at maximum.

The combination of our complementary experience, based on the same principles of thinking, is an excellent recipe for success.

Cílová skupina

leaders, both current and future

Obsahová náplň

Our consulting and coaching assignments are usually over a six to twelve month period (as a minimum) and our goal is to raise leadership energy by ultimately changing leadership behaviour. We do this by using a systems input, process, output logic as follows.

Input = Personal Energy Process = Interpersonal Energy/Energising others Output = Impact Energy/Energy in Action

Personal Energy is the sum of all individual energy elements such as physical, mental, emotional, character, drive, disposition etc. It is the ‘fuel’ that allows leaders to act.

Interpersonal Energy is the ability to inspire and motivate others to feel, think and act. The source of this ability is Personal Energy defined above.

Energy in Action is the ability to convert personal energy and interpersonal energy into behaviours that generate measured results. For example meeting KPI’s on time.

Program conception:

The program starts with setting measurable objectives. A 360-feedback can precede. We simultaneously work on two projects which are interlinked:

Internal Project – Personal growth and development of participants; measurable changes in their attitudes, thinking and skills.

External Project – Working on the company´s business objectives which reflect in growth of required financial indicators.

Program is divided into three areas essential for leadership:

 • Self-knowledge
 • Strategic and Systems Thinking
 • People Management

Kategorie

Doplňující informace

Lektor John Raddall, Klara Hejdukova
Jednací jazyk a tlumočení English, Czech

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.systemicky-institut.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Klára Hejduková
e-mail: hejdukova@systemicky-institut.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Systemický institut, s.r.o.

Sídlo U Hranic 18, 100 00, Praha 10, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 271740328
E-mail: info@systemicky-institut.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Produkty Systemického institutu

Systemické koučování individuální i skupinové Výcviky koučování Změnové projekty Appreciative Inquiry (Pozitivní změna) Kurzy systémového myšlení Kurzy měkkých dovedností

Prosperita a kondice organizací je zrcadlem úspěchů a dobrého zdraví jednotlivců. Výkonnost jde ruku v ruce se vzděláním, praxí a osobnostními postoji. Jak se nám daří na osobní i firemní úrovni je tedy výslednicí mnoha faktorů.

Proto v naší práci přistupujeme ke zlepšení čehokoli komplexně; a protože firmy mají zpravidla dost vlastních odborných zkušeností nebo alespoň znají způsoby jak je rozvíjet, pomáháme především v oblasti měkkých faktorů, jako jsou osobní postoje, motivace, zodpovědnost, schopnost vytvářet fungující vztahy a týmově spolupracovat.

Jinými slovy pomáháme organizacím dosahovat jejich dlouhodobých i krátkodobých cílů prostřednictvím posilování a rozvoje nehmotných aktiv společnosti. Jde o výkonnost lidí, efektivitu řízení a procesů, systémové myšlení, soustředění na strategii a cíle, apod.

V oblasti konkrétních znalostí a dovedností máme nejrozsáhlejší zkušenosti v oblasti systemického koučování, systémového myšlení, týmové výkonnosti, řízení změn, vytváření strategií, komunikace, prezentace a time managementu.

Změnové projekty definují a realizují systémové změny ve společnosti. Jde o změny, které posouvají celkový charakter společnosti a projevují se jak v „tvrdých“ (zejména finančních a výkonnostních) ukazatelích, tak v „měkkých“ ukazatelích (spokojenost zákazníků, zaměstnanců, motivovanost, loajalita, osobní zodpovědnost, atmosféra ve společnosti, změna firemní kultury). Hlavním nástrojem je facilitace týmové spolupráce na společných, všemi akceptovaných řešeních a koučování s jednotlivci i skupinami. Rozvojové projekty jsou zaměřeny na dílčí změny, například na získání a zdokonalování všech měkkých dovedností (koučování, time management, řízení lidí, týmová spolupráce, komunikace, prodej apod.). Bývají součástí změnových projektů nebo je realizujeme samostatně. Poskytují nástroje nezbytné pro dosahování dlouhodobé výkonnosti v podmínkách dnešní doby. Koučování je nejúčinnější způsob práce s lidmi. Využívá se zejména k dosažení nejnáročnějších podnikatelských cílů společnosti, ke zvýšení výkonnosti, rozvoji podnikatelského přístupu, převzetí zodpovědnosti, dosažení souladu mezi cíli majitelů a zaměstnanců, řešení dlouhodobých problémů organizace, rozvoji osobností a firemní kultury.

Cíle Systemického institutu

 pomáhat společnostem v dosahování excelentních výkonů  provádět společnosti systémovými změnami  rozvíjet celostní, systémové, strategické podnikatelské myšlení  zvyšovat profesionalitu, kultivovat etické a efektivní přístupy a rozvíjet požadované dovednosti  řešit náročné výzvy jak v oblasti celé firmy a týmů, tak jednotlivců  přinášet do České republiky přístupy v oblasti vedení firem a změnových projektů, které se osvědčily ve světě

Poradenství

 • Personalistika
  • Výcvik koučů
 • Management
  • Systémové myšlení pro manažery
 • Různé
  • Kombinovaný kurz Základy koučování

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

 • Česko
 • Slovensko
 • Veľká Británia
 • Švajčiarsko

Reference (naši top klienti)

 • AVG Technologies
 • ČSOB
 • Ernst&Young
 • Zentiva
 • Kooperativa
 • CzechTrade

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Leadership in Action", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-43059/leadership-in-action-kurz-praha

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel Leadership in Action "http://kurzy.edumenu.cz/d-43059/leadership-in-action-kurz-praha". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora