Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

Cesta k úspěchu

21.6.2016

Praha 2

3 000 Kč

3 630 Kč s DPH

Kurz pro veřejnost

Termíny konání

21.6.2016 (Realizujeme jako firemní trénink i ve formě individuální výuky.)

Cena

Cena bez DPH
3 000 Kč
Cena s 21% DPH
3 630 Kč s DPH

Obsah kurzu

Cíl kurzu

„Dělejte nové věci, abyste získali nové zkušenosti. Jenom tehdy poroste Vaše osobnost“.

Cílem kurzu je nalézt vnitřní motivaci a důvody proč se vydávám na novou cestu. Uvědomit si, kdo a které moje vlastnosti, dovednosti a životní a pracovní zkusšenosti mě podpoří v krizích. Zkusíte si techniky, které probudí ve Vás kreativitu na cestě k úspěchu. Naučíte se pracovat s vlastní myslí a začnete krůček po krůčku budovat sebedůvěru. Překonávejte sami sebe, až uspějete o to bude větší Vaše radost. Pusťte se se práce. Objednejte si individuální výuku efektivněji vykročíte za svým cílem.

Cílová skupina

Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají zájem uspět ve svém osobním i profesionálním životě. Rady a praktické tipy, jak začít „pracovat na sobě“. Lze se domluvit i na individuální výuce či konzultaci. Doporučujeme samostatnou pomůcku ebook „Kaizen – chci změnu“ – stejný název stránek, kde je k dispozici. Pro jednotlivce možnost SKYPE výuky.

Obsahová náplň

A. Osobnost První dojem – jak ho udělat Co mě odlišuje od ostatních Kdo jsem a co umím? 6ivotní hodnoty, přesvědčení, slabé stránky a rezervy Typologie a její role v životě Sebeprezentace – jak úspěšně prodat to, co umím

B. Stanovení cílů a překážky Čeho chcete dosáhnout? Kdy začnete a jak? Víra ve vlastní úspěch Jak se zbavit vnitřního strachu? Metoda Kaizen vs. metoda SMART – cíle Jak v sobě probudit kreativitu pro dosahování cílů? Cíle vs. životní hodnoty – kdy se mi daří a kdy ne?

C. Pozitivní myšlení a vizualizace Zásady pozitivního myšlení Vnitřní řeč – „samomluva“ aneb co si jen tak pro sebe říkám Jak myslím, tak mluví…blokátory komunikace Zvládání stresu a neúspěchu

D. Kreativita – podpora výkonnosti Odstraňování bariér myšlení Mentální mapování – mapa mysli/ vision board či nástěnka vizí Strategie W.Disney aneb hledání té vlastní cesty v podnikání a v životě

Kategorie

Doplňující informace

Lektor Ing. Z.Tomaidesová - specializace osobní rozvoj a prodejní dovednosti, kouč NLP. Autorka blogu "Chci změnu" a ebook "Kaizen - chci změnu".
Jednací jazyk a tlumočení čeština
Podmínky přijetí

Motivace a odhodlání začít měnit svůj život. Touha po změně a ochota investovat čas, energii a překonávání vnitřního strachu.

Typ a platnost osvědčení Osvědčení o účasti
Odborný garant EDUX, s.r.o.

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
edux.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Ing. Zdenka Tomaidesová
tel: +420723916559
mobil: +420723916559
e-mail: tomaidesova@edux.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Londýnská 50, 12000, Praha 2, Česko Praha 2

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

EDUX, s.r.o.

Sídlo Klimentská 50, 11000, Praha 1, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 723 916 559
E-mail: info@edux.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Jsme EDUX s.r.o. a naším cílem je spokojená společnost. Aby však byla firma spokojená jako celek, musí v ní být spokojený i zaměstnanec – tedy hnací motor celého toho kolosu.

Firma, jež si uvědomí hodnotu každého zaměstnance má z půle vyhráno. Jako příjemný bonus mu může nabídnout některý z námi nabízených kurzů. Třeba motor společnosti někde skřípe a firma nefunguje tak, jak by mohla. Jsme schopni uvést vše do pořádku, nabízíme kurzy šité na míru společnosti, jež chce růst. Osobní rozvoj zaměstnanců má tolik společného s obchodním rozvojem společnosti.

Nenechte váš motor zadrhnout se, zajistěte mu hladký chod díky kurzům, firemním tréninkům a konzultacím.

Kurzy pro veřejnost

EDUX s.r.o. – zkvalitňujeme komunikační dovednosti účastníků v oblasti asertivity a řešení konfliktů. Pomáháme obchodníkům uspět v prodeji a zkvalitnit telefonickou komunikaci díky psychologii prodeje. Učíme účastníky kurzů, jak rozvíjet kreativitu, zvládat stres a podporovat vlastní motivaci. Znalost typologie nás samých či zákazníků je klíčovým faktorem úspěšného prodeje.Tréninky a workshopy jsou okořeněny technikami NLP/neurolingvistické programování a filozofii Kaizen.

Kurzy na míru

EDUX s.r.o. je vzdělávací společnost. Realizujeme otevřené kurzy a firemní tréninky. Rovněž se věnujeme osobnímu koučování. Zaměřujeme se na oblast komunikace (asertivita a z pohledu typologie), prodeje z hlediska psychologie a na osobní rozvoj. Tréninky jsou obohacovány japonskou filozofií Kaizen a kreativními zážitkovými technikami z NLP/Neuro-lingvistické programování. Tyto hravé účinné metody přináší klientům novou energii a rozvíjí nápady nejenom v obchodní oblasti.

Poradenství

Poradenství u malých a středních firem se strategii rozvoje např. malých call center či rozvoje obchodního oddělení (rozvoj jednotlivců, poprodejní péče, mailing – obsah a frekvence, oslovování a získávání zákazníků), výběr vhodných lidí do obchodního oddělení či call centra prostřednictvím typologie. Řešení konfliktů na pracovišti. Programy pro zaměstnance v rámci prevence proti syndromu vyhoření.

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

 • Česko
 • Česko

Reference (naši top klienti)

 • CZ.NIC, s.z.p.o.
 • Vodafone Czech republic, a.s.
 • LEGO Production s.r.o.
 • České Radiokomunikace, a.s.
 • Verlag Dashöfer, nakladatelství s.r.o.
 • AMI Medical, s.r.o.
 • Pharmadex s.r.o.
 • SuperDISKONT, s.r.o.
 • Zlaté mince - Numismatika

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Cesta k úspěchu", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-47439/cesta-k-uspechu-kurz-praha-2

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel Cesta k úspěchu "http://kurzy.edumenu.cz/d-47439/cesta-k-uspechu-kurz-praha-2". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora