Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

top

Němčina

otevírá se pololetně

Jablonec nad Nisou

2 988 Kč

Cena je konečná, firma není plátcem DPH.

Nezávazně objednat

Kurz pro veřejnost

Periodicita organizování kurzu

otevírá se pololetně

Cena

Cena (neplátce DPH)
2 988 Kč
Poznámka k ceně
Cena je orientační - závislá na druhu kurzu a termínu - podrobnosti na www stránkách organizace nebo na dotaz

Kurz na míru (vnitropodnikový kurz)

Kurz je možné organizovat pro uzavřené skupiny, kde obsah, termín a místo se dohodne podle požadavků zákazníka.

Cena bude vypočítána na základě přesné specifikace objednavatele.

Doporučený rozsah 40 hodin

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Výuka je zaměřena na rozvoj všech složek jazyka – komunikace, poslech, gramatika, čtení a psaní. Důraz je kladen na rozvoj komunikačních dovedností. Kurz nabízíme i ve variantě 1+1 (individuální výuka).

Cílová skupina

široká veřejnost

Obsahová náplň

Začátečníci: Určeno pro úplné a falešné začátečníky. Vstupní požadavky: žádné, 1 až 3 semestry výuky Literatura: Themen aktuell 1

Mírně pokročilí:

Určeno pro zájemce, kteří se učili jazyk asi 2 roky 1×2 hod./týden. Vstupní požadavky: pro zájemce se základní znalostí jazyka , celá učebnice Themen Aktuell 1. Literatura: Themen aktuell 2

V úrovni mírně pokročilí se učebnice Themen aktuell 2 probere za 2 roky tempem 1×90 minut za týden.

Lektor: čeští lektoři Obsah: V televizním studiu. Ve fit-centru. Kam na dovolenou, cestování, jeho možnosti a způsoby. Životopis a plány do budoucna. Lidé a jejich koníčky. U lékaře. Cesta do ciziny. Osobní dopis. V restauraci. Předpony u sloves. Zvratná slovesa se zájmenem ve 3. a 4. pádu. Časové údaje a předložky. Stupňování příslovcí a přídavných jmen v přísudku. Zeměpisná jména, souřadící spojky. Sloveso werden v přítomném čase. Préteritum. Podměty \„es\“ a \„man\“. Zájmena \„allein\“ a \„selbst\“. 1. budoucí čas. Vedlejší věta. Perfektum modálních sloves a slovesa \„wissen\“. Shoda podmětu s přísudkem. Předložkové vazby sloves, podst. a příd. jmen. Zájmenná příslovce.

Středně pokročilí: Určeno pro zájemce, kteří se učili jazyk asi 4 roky 1×2 hod./týden. Výuka je zaměřena na rozvoj všech složek jazyka – komunikace, poslech, gramatika, čtení a psaní. Důraz je kladen na rozvoj komunikačních dovedností.

Výuka je zaměřena na rozvoj všech dovedností: komunikace, poslech, gramatika, čtení i psaní.

Vstupní požadavky: celá učebnice Themen Aktuell 2.

Literatura: Themen aktuell 3 – probere se za 2 roky tempem 1×90 minut za týden.

Lektor: čeští lektoři

Obsah: Zábava a kultura. Móda a odívání. V obchodním domě. Procházka Prahou. Bydlení ve městě nebo na venkově? Televizní talkshow. E.M.Remarque: Tři kamarádi. Zdraví, nemoci, úrazy. Vzdělávací systém (srovnání ČR a BRD). Skloňování přídavných jmen. Neurčitá zájmena a jejich skloňování. Samostatná osobní zájmena. Zápory nicht mehr, kein mehr, nichts mehr,… souhrn přeložek – tvoření a skloňování, směrová příslovce. Infinitiv závislý na slovesu, podstatném a příd. jménu. Zájmeno \„einander\“. Vedlejší věty vztažné, způsobové a účinkové. Stupňování přídavných jmen v přísudku. Příslovce na -st, -Stens. Využití slovesa \„werden\“. Infinitivní konstrukce s \„zu\“ a \„um zu\“. Modální částice.

konverzace:

Konverzační kurzy němčiny jsou určeny pro zájemce o zdokonalení se v mluvení, pohotovosti reagování a poslechu. Vstupní požadavky: min. 4 roky studia 1×2 hod./týden Literatura: různé ofocené materiály – připravuje lektor Lektor: zkušení čeští lektoři s dlouhodobým pobytem v cizině, rodilí mluvčí

Obsah: Různá témata, která jsou většinou domlouváná na základě přání posluchačů.

Kategorie

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.educa-jbc.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
PhDr. Eva Kořánová
tel: +420483318621
mobil: +420602505288
e-mail: info@educa-jbc.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Mlýnská 46a, 46602, Jablonec nad Nisou, Česko Jablonec nad Nisou

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

EDUCA - vzdělávací centrum, s.r.o.

Člen AIVD ČR
Sídlo Mlýnská 46A, 466 02, Jablonec nad Nisou, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 483318621
Fax: 483318621
E-mail: evakoranova@educa-jbc.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

EDUCA je soukromé vzdělávací centrum se sídlem v Jablonci nad Nisou, které vzniklo a funguje v oblasti vzdělávání dospělých od roku 1991. Educa zajišťuje kurzy pro veřejnost, projekty na klíč pro firmy, i výuku 1+1. Škola je akreditována MŠMT ČR v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, nabízí i rekvalifikační kurzy v oblasti informační technologie.

Jednou z hlavních aktivit školy je příprava a realizace jazykových kurzů, dále kurzů počítačových, soft-skills a kurzů v oblasti účetnictví. Nabízíme kurzy angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny a češtiny pro cizince, konverzační kurzy s rodilým mluvčím, zkouškové kurzy, přípravu na maturitu, kurzy 1+1, a další. Z počítačových kurzů je největší zájem o rekvalifikační kurzy.

Kromě stálé nabídky kurzů jsme od letošního září připravili řadu novinek jako např. kurz čínštiny pro začátečníky, konverzační minikluby s rodilým mluvčím jednou za měsíc, odborné denní jazykové semináře pro středně a víc pokročilé, sobotní DVD kurz, intenzivní týdenní kurzy.

Za 20 let našeho působení jsme v Libereckém kraji proškolili víc než 5000 posluchačů a desítky firem. Rovněž jsme získali řadu zkušeností a vytvořili fungující systém zajištění výuky a kontroly její kvality. Velkou pozornost věnujeme výběru kvalitních lektorů a kvalitu kurzů průběžně monitorujeme.

Spolupracujeme s řadou evropských institucí a účastníme se různých mezinárodních projektů, používáme nejmodernější metody výuky a naše kurzy odráží evropskou koncepci pro jazykové vzdělávání, výuku a testování. Naši učitelé i někteří studenti mají možnost vycestovat zdarma do zahraniční a i tak se zdokonalit v jazyce.

V nedávné době jsme vyhráli několik výběrových řízení na zajištění výuky. Taky jsme získali prestižní kontrakt Evropské Komise na jazykové překlady.

Podrobné informace o nás a našich kurzech získáte na www.educa-jbc.cz. S výběrem kurzu Vám poradíme na tel. 483 318 621.

Kurzy pro veřejnost

 • Jazyky
  • kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, češtiny, čínštiny, letní kurzy, intenzivní kurzy, speciální kurzy
 • IT a počítače
 • Účetnictví a daně
  • Kurz daňová evidence, Kurz účetnictví, rekvalifikace

Kurzy na míru

 • Jazyky
  • kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, češtiny, čínštiny, letní kurzy, intenzivní kurzy, speciální kurzy, kurz obchodního jazyka, pro sektretářky, …
  • kurz angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, češtiny, čínštiny, intenzivní, speciální
 • IT a počítače
  • Kurz základy obsluhy osobního počítače, Kurz obsluha osobního počítače, rekvalifikace, prezentace, Digitální fotografie, ..
  • Kurz základy obsluhy osobního počítače, Kurz obsluha osobního počítače, rekvalifikace, prezentace, Digitální fotografie, .., kurz na míru
 • Účetnictví a daně
  • Kurz daňová evidence, Kurz účetnictví, rekvalifikace
  • kurz na míru

Reference (naši top klienti)

 • Evropská Komise
 • Evropský parlament
 • TRW Automotive Czech, s.r.o
 • JABLOTRON ALARMS a.s
 • PUNCOVNÍ ÚŘAD ČR, Jablonec n.N.
 • SILROC CZ, a.s. Tanvald
 • Šoubárna Turnov
 • JABLONECKÁ TEPLÁRENSKÁ A REALITNÍ, a.s.
 • ESET , spol. s r.o. v ČR

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "Němčina", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-54785/nemcina-kurz-jablonec-nad-nisou

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel Němčina "http://kurzy.edumenu.cz/d-54785/nemcina-kurz-jablonec-nad-nisou". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora