Nenašli jste kurz, který jste hledali?

Zadejte poptávku na vzdělávací služby, která bude rozeslána vzdělávacím společnostem na stránkách kurzy.edumenu.cz.

Zadat poptávku

Nechejte nás hlídat nejvhodnější nabídky za vás!

Klikněte zde, zadejte hlídacího agenta pro vaši oblast a dostávejte nové nabídky z portálu kurzy.edumenu.cz.

Vytvořit agenta

super

KOUČ (intenzivní trénink koučů)

10.11.2016 - 18.1.2017

Praha

32 644 Kč

39 499 Kč s DPH

Kurz pro veřejnost

Termíny konání

10.11.2016 - 18.1.2017

Cena

Cena bez DPH
32 644 Kč
Cena s 21% DPH
39 499 Kč s DPH

Obsah kurzu

Cíl kurzu

Chci si doplnit kvalifikaci

Chcete si rozšířit, doplnit svou kvalifikaci? Chcete se rekvalifikovat? Chcete stát se koučem?

Chcete-li změnit svou kariéru a stát se koučem, nebo jen doplnit své znalosti o koučovací dovednosti, toto je pro vás vhodný studijní program. Je krátký, intenzivní a efektivní. Vychází z mnohaletých zkušeností, které jsme získali za posledních 17 let, a opírá se o výzkumy na poli neurověd, tedy proč náš mozek pracuje tak, jak pracuje, a co potřebujeme znát a dělat pro to, abychom sami sobě a našim klientům pomohli si ze svého mozku udělat toho nejlepšího přítele.

Cílová skupina

Vaše uplatnění: uplatnění naleznete nejen jako interní kouč v korporacích, zejména však významně vzroste vaše konkurenceschopnost na trhu práce. Absolvováním tohoto studijního programu získáte též cenný doplněk pro vaši psychologickou či poradenskou praxi.

Kategorie

Doplňující informace

Kurz je rekvalifikace ano

Rychlé odkazy

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.resultscoaches.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt na organizátora
Lucie Slováčková
mobil: +420 775 730 886
e-mail: lucieslovackova@neuroleadership.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Jemnická 1138/1, Praha, Česko Praha 4

Zobrazit další kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Neuroleadership Group s.r.o.

Sídlo Jemnická 1138/1, 14000, Praha, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 775 730 886
E-mail: info@resultscoaches.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Připravujeme profesionální kouče, kteří se koučinkem chtějí živit a manažery, kteří chtějí znalosti koučinku využít ve své každodenní práci.

Naše poradenská a vzdělávací společnost působí v celém světě a nabízí inovované koučovací programy Brain-based Coaching, koučovací kurzy založenými na poznatcích fungování mozku. To umožňuje našim absolventům nejen důkladně porozumět, proč koučink funguje a jak efektivně koučovat, ale díky intenzivnímu a praktickému nácviku koučování jsou schopni koučovat ihned po skončení tréninku.

Programy Brain-based Coaching se skládají ze 3 navazujících stupňů. Nejvyšší stupeň ACC Komplet je 18-ti měsíční program a vede kouče až k mezinárodní certifikaci kouče International Coach Federation (ICF). Vedle vzdělávání koučů nabízíme i koučink do firem: tréninkové kurzy koučinku pro manažery, koučování manažerů, talentů a další klíčových pracovníků.

Poradenství

Vnášíme neurovědu do umění rozvoje lidské výkonnosti a leadershipu. Organizacím přinášíme programy změřené na zdokonalení rozhovorů, jak na úrovni jednotlivců, tak i celých týmů.

Také připravujeme firmám řešení na míru uzpůsobené potřebám rozvoje jejich leaderů, přeměny jejich kultury v koučovací a vytvoření systému interního koučinku.

Práce spočívá buď v přemýšlení, nebo ve snaze o ovlivňování myšlení druhých lidí. K tomu druhému dochází v rozhovorech. Pomáháme lídrům, manažerům a jednotlivcům zvyšovat jejich schopnost a zdokonalovat dovednosti efektivně rozvíjet a ovlivňovat druhé lidi a/nebo s nimi spolupracovat.

Většina lídrů a manažerů je dobrá v řízení, avšak zaostává v rozvoji druhých. Přeměnit rozhovory z řízení na rozvoj je záměrem vstupního kurzu „Quiet (klidný) Leadership“ či intenzivnějšího zážitkového programu Performance (výkonnostní) Leadership.

Výsledky rostoucí skupiny lídrů závisí od toho, jak jsou schopni ovlivňovat ty, vůči kterým nemají přímou, hierarchickou moc. Partnerský přístup, dovednosti a schopnosti ovlivňovat lidi uvnitř i vně organizace mimo vztah podřízenosti pomůže lídrům rozvinout zážitkový program Lateral Leadership. Zvýšit schopnosti zásadně ovlivňovat druhé v obchodních vztazích je cílem programu Brain-based Selling (prodej podle mozku), který na bázi vysoce účinného zážitkového učení významně prohloubí jakýkoliv prodejní proces i dovednosti vyjednávat s druhými.

Úspěch vyžaduje velmi kvalitní spolupráci jak v rámci businessu, tak mimo něj. Jak zlepšit spolupráci díky porozumění primární sociální motivaci a uplatnění modelu SCARF je jádrem zážitkového workshopu SCARF Experience. Další dva programy jsou zaměřeny na zvyšování účinnosti virtuálních setkání a reálných týmových setkání.

Poradenskou a konzultační činnosti zabezpečujeme v těchto státech a regionech:

  • Česko

Reference (naši top klienti)

  • Kika
  • ČSOB
  • KB pojištovna

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "kurzy.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "KOUČ (intenzivní trénink koučů)", která se zobrazí na linku:
http://kurzy.edumenu.cz/d-75424/kouc-intenzivni-trenink-koucu-kurz-praha

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce kurzy.edumenu.cz jsem našel KOUČ (intenzivní trénink koučů) "http://kurzy.edumenu.cz/d-75424/kouc-intenzivni-trenink-koucu-kurz-praha". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Přihlásit se na kurz Kontaktovat organizátora