Jazyk: CZ

Manažer HACCP - MHACCP, kurz

Společnost Česká společnost pro jakost, o. s.
Upřesnění termínu podle počtu zájemců (více informací na www.csq.cz)
Celkový čas 24
Cena bez DPH 6 630 CZK (Cena pro členy 5 300,- Kč bez DPH)
Cena s 19% DPH 7 890 CZK
Místo konání Kurzy se konají v různých lokalitách, více informací na www.csq.cz, Česko
Kontakt na společnost Jana Kvapilová
tel: +420 221082231
e-mail: kvapilova@csq.cz
(prosím uvědte www.edumenu.cz jako zdroj informací)
Web www.csq.cz
Cíl aktivity

Obsah kurzu: 1.
Proč systém HACCP-cíle a význam systému HACCP, historie systému HACCP, legislativa k systému HACCP. 2.
Definice pojmů v rámci systému HACCP – sedm základních myšlenek systému HACCP, definice jednotlivých pojmů. 3.
SVP a SHP jako základ systému HACCP, SVP – správná výrobní praxe, provozní hygiena. 4.
Zavádění systému HACCP- odpovědnost vedení, cíle a rozsah aplikace vytvoření pracovního týmu, údaje o výrobku a jeho plánované využití, údaje o výrobním procesu a jeho ověření, určení nebezpečí, analýza nebezpečí, preventivní opatření, určení kritických kontrolních bodů, určení kritických hodnot (limitů), kontrolní systém (monitoring), nápravná opatření, příprava plánu HACCP, dokumentace systému HACCP, ověření systému (verifikace). 5.
Realizace plánu HACCP – realizace plánu HACCP,školení personálu. Přednosti a omezení systému HACCP – přednosti systému HACCP, omezení systému HACCP Normy ISO 9000 a HACCP, ověřování vhodnosti systému HACCP – společné prvky systému HACCP a norem ISO 9000, ověřování vhodností systému HACCP.

Cílová skupina Kurz je kurz určen pracovníkům potravinářských firem, stravovacích služeb všech typů a všem, kteří se chtějí seznámit se systémem HACCP a kteří chtějí být způsobilí tento systém zavádět v praxi.
Podmínky přijetí Požadavky na vzdělání a praxi: vysokoškolské vzdělání - potravinářského, veterinárního, medicínského nebo hygienického směru, minimálně 2 roky praxe v oboru, nebo SŠ vzdělání potravinářského, veterinárního, medicínského nebo hygienického směru, minimálně 7 let praxe v oboru. Zájemci o kurzy, kteří nesplňují požadavky praxe se mohou kurzu zúčastnit, ke zkoušce na certifikát pak mohou jít po získání odpovídající praxe.
Osvědčení při splnění 80 % docházky vydání osvědčení o absolvování kurzu.
Věková kategorie Dospělí
Typ aktivity kurz
Forma aktivity denní
Kategorie Management - Operativní management
Management - Organizace
Management - Kvalita

Detail společnosti

Společnost Česká společnost pro jakost, o. s.
Sídlo Novotného lávka 200/5, 116 68, Praha 1, Česko
Kontakt na společnost Telefon: +420 221 082 269
Fax: +420 221 082 229
E-mail: csqpraha@csq.cz
(prosím uvědte www.edumenu.cz jako zdroj informací)
Web www.csq.cz