ŠKOLA ZAČÍNAJÍCÍHO PERSONALISTY (záznam DVD)

e-learning
Základní informace
  • Cena: 3 351 Kč (2 769 Kč bez DPH)
  • Poznámka k ceně: kód: D142130 - 2 769 Kč + DPH Základní cena
  • Organizátor: 1. VOX a.s.
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Neuvedeno

Cílová skupina

URČENO: Začínajícím personalistům, právníkům, mzdovým účetním, zaměstnancům vracejícím se do pracovního procesu a všem co se v praxi zabývají personalistikou.

PŘÍNOS: Cílem cyklu on-line kurzů je ukázat účastníkům skutečné propojení základních pojmů a právních postupů s uváděním konkrétních příkladů z praxe tak, aby začínající personalisté dostali základní povědomí o problematice skončení pracovního poměru s důrazem na praxi ve firmách.

Obsahová náplň

Se skládá ze 3 záznamů on-line kurzů, které lze absolvovat i samostatně. Doporučujeme však pro získání komplexních znalostí, absolvovat všechny 3 jednotlivé on-line kurzy. Celý cyklus se zabývá základy pracovního práva pro začínající personalisty.

1. záznam webináře: ŠKOLA ZAČÍNAJÍCÍHO PERSONALISTY – VZNIK PRACOVNĚPRÁVNÍHO VZTAHU Úvod do problematiky – vymezení základních právních předpisů souvisejících se vznikem pracovního poměru – postup před vznikem pracovního poměru – pracovní smlouva – základní dokument v personalistice – diskuze.

2. záznam webináře: ŠKOLA ZAČÍNAJÍCÍHO PERSONALISTY – PRŮBĚH PRACOVNĚPRÁVNÍHO VZTAHU Úvod do problematiky – pracovní smlouva z pohledu existence pracovního poměru – pravidla pro změny v obsahu pracovní smlouvy – pracovní doba a doba odpočinku – odměňování zaměstnanců – překážky v práci na straně zaměstnance a zaměstnavatele – dovolená – odpovědnost zaměstnance za škodu – diskuze.

3. záznam webináře: ŠKOLA ZAČÍNAJÍCÍHO PERSONALISTY – ZÁNIK PRACOVNĚPRÁVNÍHO VZTAHU Úvod do problematiky – skončení pracovního poměru z pohledu praxe – skončení pracovního poměru ze strany zaměstnance – skončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele – dohoda o skončení pracovního poměru – skončení pracovního poměru na dobu určitou – diskuze.

Výkladové on-line kurzy budou propojeny s praktickými situacemi.

Lektor:
Mgr. Vladimír Černý

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Jana Pružinová
e-mail:
vox@... Zobrazit


O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 539 *** Zobrazit

e-mail:
vox@... Zobrazit

web: www.vox.cz

Adresa
1. VOX a.s.
Senovážné náměstí 23, Praha 1 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)