Online kurz tvůrčího psaní

e-learning
Základní informace
  • Cena: 960 Kč
  • Poznámka k ceně: Cena měsíčního studijního programu STANDARD. Program Ekonomik stojí 600,-Kč / měsíčně. Roční studijní program stojí 8400,-Kč / na 12 měsíců. Program MINI: 360,-Kč / měsíčně
  • Organizátor: Škola tvůrčího psaní scenáristky Markéty Dočekalové
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Zájemce o tvůrčí psaní si osvojí základy publicistiky a psaní beletrie. Vše si také vyzkouší v praxi pod vedením zkušené lektorky.

Cílová skupina

Pokud je pro vás problémem docházet jednou týdně v Praze do kurzu a máte připojení k internetu, může pro vás být online kurz ideálním řešením!

Online kurz tvůrčího psaní je určen jak začátečníkům, tak pokročilejším autorům. Výhodou totiž je, že účastník nemusí absolvovat všechny lekce, ale může si mezi nimi vybírat. Kurz postupuje od naprostých základů tvůrčího psaní, které nepočítají se žádnou znalostí, zkušeností ani autorskou praxí, dále ke složitějším tématům. Pokud je tedy zájemce absolutní začátečník, začne u první lekce a postupuje dále. Pokud je autor již zkušenější, lekce si pouze projde a začne tam, kde cítí, že to potřebuje (tedy si sám nastaví obtížnost). Kdybych jako lektorka měla pocit, že takový autor potřebuje doplnit své znalosti z některé z předchozích lekcí, tak mu samozřejmě poradím a povedu ho ve vhodném postupu studia.

Obsahová náplň

Kurz provede účastníka kompletními základy tvůrčího psaní, od publicistiky, přes malé literární žánry, povídku, novelu až po román a poskytne i základy scenáristiky.

Studium je velice individuální, jdete svým vlastním tempem. Na konci většiny lekcí je zadání domácího úkolu. Jste v neustálém kontaktu s lektorem (tedy se mnou osobně), který vám zasílá emailem opravené vaše práce (domácí úkoly). Studijní zázemí je pro kurzy vytvořeno na stránkách www.TvurciPsani.cz (vstup je pouze na přidělené heslo) a obsahuje výukové lekce, prostor pro chat a studentské fórum, kde mají klienti možnost komunikovat s ostatními studenty kurzů. Optimální doporučené tempo studia je 1 lekce týdně (ale ve skutečnosti každý studuje tak rychle, jak uváží). Já mám vždy 7 pracovních dní na opravu každého domácího úkolu (ale většinou opravuji úkoly rychleji).

Studijní systém vám všem přináší možnost dokonalé flexibility v závislosti na množství času, které jste schopni svému studiu věnovat. Pokud máte času velmi málo ale přesto máte zájem studovat online kurz, zvolíte si pouze vhodný studijní program abyste ušetřili a studium se vám zbytečně díky pomalému tempu neprodražovalo.

Podmínkou účasti v online kurzu je nejprve absolvování „vstupu na zkoušku“. Jedná se o možnost vstoupit do kurzu na dobu 1 týdne zdarma. Klient si tak může prohlédnout kompletní obsah lekcí i celé studijní zázemí a udělat si představu o tom, jak online kurz vypadá a co obsahuje, stejně tak i o povaze studia samotného. Teprve po „ozkoušení kurzu“ se klient rozhoduje, zda se studia zúčastní. (Bez absolvování zkušebního týdne není možné stát se účastníkem kurzu.)

V nabídce online studia jsou tři základní studijní programy:

EKONOMIK, STANDARD a STANDARD BONUS. Vysvětlení těchto studijních programů je uvedeno na www.TvurciPsani.cz

Výhodou tohoto kurzu je, že můžete studovat odkudkoliv, kde máte internet a v době, kdy se vám to hodí.

Certifikát po absolvování kurzu!

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Mgr. Markéta Dočekalová
mobil:
+420 777 066 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit


O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 777 066 *** Zobrazit

mobil:
+420 777 066 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit

web: www.TvurciPsani.cz

Adresa
Škola tvůrčího psaní scenáristky Markéty Dočekalové
Ke kapličce 389, Dolní Břežany Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)