Microsoft Word - kurz pro experty

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Dostaňte z MS Wordu maximum! Automatizace při tvorbě dokumentu pomocí automaticky se přepínajících stylů, rychlých částí a šablon. Detailní práce se šablonami, jejich napojování na dokumenty a přenášení jednotlivých prvků mezi šablonami navzájem. To jsou jen úryvky toho, co se naučíte na našem školení MS Word prokročilé.

Cílová skupina

Dostaňte z MS Wordu maximum

Automatizace při tvorbě dokumentu pomocí automaticky se přepínajících stylů, rychlých částí a šablon. Detailní práce se šablonami, jejich napojování na dokumenty a přenášení jednotlivých prvků mezi šablonami navzájem. (viz. Obr.1)

Vkládání externích objektů a využití automatických titulků

Vkládání externích objektů do MS Wordu jako jsou grafy, SmartArty, snímky obrazovek a další… Využití automatických titulků, to znamená, pokud např. vložíte do Wordu tabulku automaticky se k ní připojí titulek s popisem. (viz. Obr.2)

Záhlaví a zápatí s automatickým polem

Využití automatických polí v záhlaví a zápatí dokumentu, např. se automaticky nastavují názvy kapitol v záhlaví apod. (viz. Obr.3)

Formuláře

Naučíme Vás vytvářet formuláře a používat formulářové prvky. Ukážeme si zcela jiný postup vytváření dokumentů – pomocí osnovy. To je vhodné pro rozsáhlé či strukturou složitější dokumenty. Lze snadno zadat jednotlivé části dokumentu ke zpracování jiným lidem a následně je zanořit do projektu na konkrétní místo. Snadno můžete přesunout 500 stran např. ve finančním plánu za jiných 800 stran apod.  – to vše jednoduchým a rychlým způsobem. (viz. Obr.4)

Žádné slovníky

Díky MS Wordu už nepotřebujete překladové slovníky, abyste porozuměli textu či jej přeložili. Překlady lze využívat přímo v MS Word a to hned několika způsoby. Od rychlého překladu slovíčka či větné vazby až po strojový překlad celého textu.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě