Vizážistika

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

U nás se skutečně naučíte práci vizážistu, pracujeme pod heslem „Naše kvalita – Vaše spokojenost“.

Je taky možnost nastavení individuálního programu dle Vašich časových možností i mimo vyhlášené termíny. Délka trvání je 1– 2 týdny.

Absolvent vzdělávacího programu v teoretické oblasti má poznatky z oblasti bezpečnosti při práci, hygieny, zná skladbu kůže, zná posouzení aktuálního stavu, kvalitu pokožky a typ pleti, zná techniky líčení tváře, očí, úst a dekoltu, zná kosmetické a vizážistické pomůcky, dekorativní přípravky a jejich aplikaci.

V praktické části absolvent vzdělávacího programu při aktuálním stavu kvality pokožky a určení typu pleti, má zručnosti v oblasti technologických postupů při barvení řas a obočí, úpravy a formovaní obočí, čistění pleti, ve vizážistických tricích, při líčení a korekcích očí, rtů, tváře, nose, dekoltu, techniky nanášení líčidel, má přehled o pracovních pomůckách, kosmetických a dekorativních přípravcích. Umí doporučit zákazníkům v oblasti ošetřování pleti, prodeje a používání kosmetických a dekorativních přípravků. Návrhy oblečení na dané příležitosti pro různé typy postáv a osobnosti zákazníka, estetická úprava pleti a vlasů. Vizážistické poradenství.

Cílová skupina

Zájemce o kurz nesmí být mladší 18 let. Ukončené vzdělání, minimálně středoškolské nebo učební obor s výučním listem Zájemce musí mít platný zdravotní průkaz pro práci v potravinářství Zájemce nesmí být trestně stíhán a jeho zdravotní stav musí odpovídat normám pro vykonávání tohoto typu kurzu a následně i profese.

Obsahová náplň

Poučení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci 1.Základy první pomoci 2.Hygiena salonu a hygiena práce 3.Typy pleti a druhy kosmetických přípravků 4. Kosmetika pleti tváře a krku 5. Určení typu tváře a korekce 6. Koloristika a určení barvového typu 7. Techniky líčení, vizážistické triky

Akreditovaná rekvalifikace:
ano

Termíny kurzů

Otevírá se čtvrtletně.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Mgr. Izabela Sýkorová
tel:
+420 727 861 *** Zobrazit

mobil:
+420 727 861 *** Zobrazit

e-mail:
manager@... Zobrazit


Adresa
Balbínova 14, 120 00 Praha 2

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 727 861 *** Zobrazit

mobil:
+420 727 861 *** Zobrazit

e-mail:
manager@... Zobrazit

web: www.beautyschool.cz

Adresa
BEAUTY SCHOOL - Izabela Sýkorová
Balbínova 192/14, Praha - Vinohrady Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)