Základy stavby responsivního webu

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Tvoříte webové stránky? A dbáte na to, aby byl váš web čitelný nejen na počítači nebo notebooku, ale i na mobilním telefonu či tabletu? Přijďte se naučit několik základních postupů, pomocí kterých vytvoříte čitelný web na několika různých velikostech obrazovky. Přijďte a my vás na směřujeme správným směrem. Vaši klienti už nikdy nebudou muset klikat na titěrné tlačítko nebo odkaz.

Ukážeme si, jak nastavit stránku, aby se na mobilnićh zařízeních nezmenšovala, dozvíte se i pár triků a vyzkoušíte javascriptového framework pro responsivní design. A pokud si nebudete po školení zcela jistí, rádi vám pomůžeme na individuálních konzultacích.

Cílová skupina

Od začátku praxe

Hned od začátku budeme pracovat na konkrétních příkladech. Vysvětlíme si princip viewportu a možnosti ručního stylování a hned se pustíme do prvních příkladů. Vyzkoušíme si na konkrétních příkladech media query i flexibilní mřížku. Vyzkoušíme i některé specializované frameworky (Bootstrap, Foundation) a nakoukneme i na jQuery Mobile.

Nové HTML prvky a CSS vlastnosti

Responzivní design je založen na nových HTML prvcích a zejména CSS vlastnostech. S celou řadou z nich se možná setkáte poprvé. Během školení Základy stavby responzivního webu se je naučíte používat, takže již nebudete muset dlouze zkoumat, co která vlastnost a značka dělá.

A co dál?

Dál vás už budou čekat nekonečné hodiny zkoušení a testování toho, co jste se naučili, abyste všechny vědomosti přetavili v dobré stránky, které budou dělat radost nejen vám, ale i vašim zákazníkům. I přesto, že vám v kurzu budeme věnovat maximální péči, může se stát, že vám nějaký střípek zapadne: všechny příklady a materiály si můžete odnést domů a pokud byste potřebovali nějakou další radu, naši zkušení lektoři vám rádi pomůžou na individuálních konzultacích, kde se budou věnovat jen vám.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě