MS Word pro Vaši kancelář

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Připravili jsme pro Vás výtah toho nejpraktičtějšího, co můžete při kancelářském použití Wordu potřebovat. Nemusíte trávit čas dlouhým školením, pokud nepotřebujete všechny informace, ale můžete se soustředit na to, co využijete každý všední den. Příprava Vašich dokumentů Vám opravdu nemusí zabírat drahocenný čas.

Cílová skupina

Styly

Můžete nejen využívat zabudované styly, ale dá se předpokládat, že si sami jednoduše upravíte styly pro nejčastěji používané typy odstavců (např. nadpisy, adresy, podpisové řádky, apod.) Takové styly samozřejmě připravíme tak, aby byly k dispozici pro všechny Vaše nové dokumenty.

Rychlé části

Novější verze Wordu umožňují nadefinovat různé hotové komponenty, obsahující např. adresu, zpáteční adresu, záhlaví či zápatí včetně loga firmy, často používané tabulky i jiné objekty. Takovéto komponenty pak můžeme rychle a opakovaně vkládat do všech dokumentů a tím ušetřit práci a čas.

Šablony

Používáte často typizovanou formu dokumentů, např. hlavičkových dopisů, pozvánek, apod.? Vytvořte si pro ně vlastní šablonu (předlohu), ve které bude již všechno připravené a Vám zbude jen doplnit malé množství proměnlivého obsahu. Vše ostatní, včetně formátování, již budete mít na místě. Jaké by to bylo, mít dopis hotový za dvě minuty?

Znáte možnosti Hromadné korespondence?

Za pomoci propojení s datovým zdrojem (který samozřejmě využijete opakovaně) není nic jednoduššího, než vytvořit libovolný počet identických dopisů, obálek, či štítků, rozesílaných na různé adresy. Málokdo dnes také naplno využívá možnosti spolupráce s programem Outlook. Pořád se ještě u hromadných nabídek a e-mailů setkáváme s nešvarem vkládání adres do „Skryté kopie“. Můžeme se pak divit, že naše dopisy nejsou brány tak vážně, jako kdyby byly adresovány osobně? Hromadná korespondence nám to pomáhá vyřešit. Dokonce můžeme jako datový zdroj využít rovnou modul „Kontakty“, kde máme přehlednou databázi všech adres.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě