Microsoft Office 2013 – co je nového?

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Toto školení je určeno všem, kteří již pracují s probíranými aplikacemi Office a rádi by poznali zajímavé možnosti, které nabízí nová verze. Až po našem kurzu začnete s Office 2013 pracovat, už se ke starší verzi nebudete chtít vracet.

Cílová skupina

Úpravy objektů

Editace různých vlastností je nyní zprostředkována pomocí postranního panelu, kde najdete přehledně všechny možnosti, zobrazené pomocí rozbalovacích kategorií. Rovněž u samotného objektu přibylo několik ikonek, které Vám dávají na výběr z předdefinovaných vzhledů, stylů, či dalších možností.

Skydrive Pokud jste pořád ještě nezačali používat toto „cloudové“ úložiště, je na čase se s ním seznámit. Registrace „Microsoft account“ je zdarma, navíc je tento účet používán na mnoho užitečných věcí, ať už jako samostatná identita okamžitých zpráv (Skype, Zprávy ve Windows 8), nebo pro e-mail zadarmo, ale – v rámci Office – hlavně pro přístup k slušně velkému online diskovému prostoru na Vaše dokumenty, poznámky, nebo třeba i fotky, s možností sdílení s kýmkoliv. OneNote Velká část uživatelů pořád ještě nezaznamenala obrovský přínos aplikace OneNote. Tato knihovna poznámek je takový všeuměl, který Vám dovolí tvořit poznámky různých typů (třeba i s videem, zaznamenaným integrovanou webkamerou), nebo např. připomínky úkolů, provázaných s MS Outlook. Geniální jsou rovněž výstřižky, které jsou už sice integrovány i do ostatních programů Office, ale ve OneNote mají obrovský potenciál – kdykoliv vytvořím rychlý výstřižek části obrazovky (např. z webové stránky) a zařadím do poznámek. Word – Rozbalení a sbalení Části dokumentu můžete sbalovat a rozbalovat jednoduchým klepnutím nebo kliknutím. Vložte do nadpisů shrnutí a nechte čtenáře, aby v případě potřeby otevřeli daný oddíl a přečetli si podrobnosti.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě