20410: Windows Server 2012 - instalace a konfigurace

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Kurz je první částí ze série tří kurzů, které poskytují dovednosti a znalosti potřebné k zavádění základní infrastruktury systému Windows Server 2012 ve stávajícím podnikovém prostředí. Tři kurzy společně pokrývají zavádění, řízení, údržbu a zajišťování služeb a infrastruktury v prostředí systému Windows Server 2012. Tento kurz pokrývá především počáteční implementaci a konfiguraci základních služeb, jako je například Active Directory Domain Services (AD DS), síťové služby, a Hyper-V.

Cílová skupina

Edice serveru Windows Server 2012 Standard

Poskytuje všechny role a funkce, jež jsou k dispozici na Windows Server 2012 platformě. Podporuje až 64 sokety a až 4 terabajty (TB) paměti RAM. Zahrnuje licence pro dva virtuální stroje.

Windows Server 2012 Datacenter

Poskytuje všechny role a funkce, které jsou k dispozici na platformě Windows Server 2012. Zahrnuje neomezený počet licencí virtuálních strojů pro virtuální stroje, které jsou provozovány na stejném hardwaru. Podporuje 64 sokety, až 640 procesorových jader a až 4 TB paměti RAM.

  Fyzické komponenty Služby Active Directory:

Úložiště dat pro AD DS informace. Jedná se o soubor na každém řadiči domény. Řadiče domény. Spravují kopii AD DS databáze. Servery globálního katalogu. Spravují globální katalog, který obsahuje kopii části informací ze všech domén v lese a urychluje vyhledávání objektů. Read Only Domain Controllers (RODCs). Speciální instalace AD DS pouze ke čtení, jsou často používány na pobočkách, kde je nižší bezpečnost a odbornost IT podpory.

GPO GPO je objekt, který může obsahovat mnoho různých nastavení zásad, které se vztahují ke konfiguraci prostředí uživatele, počítače nebo obou. GPO jsou uloženy v SYSVOL, a mohou být spravovány pomocí Group Policy Management Console (GPMC). V GPMC, můžete otevřít a upravit objekt zásad skupiny pomocí Group Policy Management Editor. GPO jsou logicky propojeny s Active Directory ® kontejnery pro vynucení nastavení na objekty v těchto kontejnerech.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1861/1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě