MS Excel - pro mírně pokročilé - večerní kurz

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Naše společnost NICOM, a.s. navazuje na již zavedené odpolední kurzy pro fotografy a připravila pro Vás večerní a víkendovou výuku v nejběžnějších kancelářských programech jako jsou Word a Excel. Pokročilé kurzy Word a Excel nabízíme výukově vždy 2 dny o víkendu v čase od 9:00 do 14:00 hodin.

Cílová skupina

Jak rychle vyhledat data v obrovském seznamu? – Filtrování!

Na řazení plynule navazuje filtrování dat a to ať již automatickým filtrem nebo rozšířeným. Na obrazovce vám tak zůstanou pouze požadované záznamy, které můžete zkopírovat kamkoliv jinam. Také můžete v seznamu snadno spočítat, co potřebujete díky databázovým funkcím. Můžete tak snadno z obrovského seznamu vidět celkový obrat za každou pobočku nebo výrobek, průměrné provize apod. Jednou funkce nastavíte a pak už pořád počítají samy – není to skvělé? (viz. obrázek č.1)

Práce s rozsáhlými seznamy

Rozsáhlé seznamy můžeme také zpřehledňovat a seskupovat, jediným kliknutím tak můžete z velkého seznamu vidět pouze výpočty za pololetí, čtvrtletí … jakkoli si to můžete nastavit. Nebo vidět přehledné součty, průměry, maxima apod. za jednotlivé pobočky či produkty…(viz. obrázek č.2)

Úžasné přehledy pomocí kontingenční tabulky

Zcela unikátním nástrojem pak jsou kontingenční tabulky. Díky nim můžete z obrovských netříděných seznamů získat pouze několika klinutím myši úžasné přehledy. Rychle uvidíte v přehledné podobě celkové tržby, průměrné odpisy. Přetažením myši přehled změníte a vidíte vše za jednotlivé pobočky či produkty. Přetažením dalších polí se kontingenční tabulka sama přepočítá a hned vidíte, kolika procenty se každý prodejce podílí na celkovém obratu i kolik je to v korunách či v jiné měně. Po tomto kurzu nebude chápat, jak jste mohli doteď žít bez kontingenčních tabulek a ostatních nástrojů, které zde nemůžeme všechny ani vyjmenovat… (viz. obrázek č.3 a č.4)

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Hrabákova 1861/1, 702 00 Ostrava

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě