Adobe Photoshop - certifikovaný základní kurz

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Rastrová grafika – to je pojem, který teď slýcháme kolem sebe čím dál tím častěji. Zejména však ve spojení s digitální fotografií. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshopu v našem certifikovaném školicím středisku firmy Adobe a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice. V celém kurzu je kladen důraz i na efektivní využívání nástrojů pomocí klávesových zkratek.

Cílová skupina

Výběr a vrstvy

  • Základem všeho v Adobe Photoshopu jsou výběry. Dozvíte se, jak výběry používat, jaké nástroje zvolit, ba dokonce k čemu vlastně výběry slouží. Poté už bude jen krůček k používání vrstev – již po prvním dnu se jich přestanete bát.

Barvy

  • Je jasné, že každý, kdo pracuje s obrazovými daty, musí vědět něco i o barvách. Dozvíte se vše o základních modelech RGB a CMYK a naleznete odpověď na otázku, kdy který model použít. S barevnými modely úzce souvisí barvy a nástroje pro práci s nimi: štětec a nástroje pro vyplňování.

Korekce objektivu

  • Díky vrstvám je editace fotografií hračkou: už se nebudete bát, že si nějakým způsobem poškodíte své fotografie neuváženou kompozicí. A právě úpravami fotografií – jak tonálními, tak tvarovými – se zabývá velká část kurzu pro začátečníky. Naučíte se používat i nástroje, které se objevily až v posledních verzích Adobe Photoshopu – jako například korekce objektivu.

Černobílá fotografie

  • Zajímá vás černobílá fotografie? Tento kurz je právě pro Vás: dozvíte se řadu postupů, jak z barevné fotografie vytvořit báječný černobílý skvost.

Masky

  • V Adobe Photoshopu můžete pracovat i s textem na vektorové úrovni: naučíte se, jak s ním efektivně tvořit. Neméně důležitou součástí práce v Photoshopu jsou masky. Dopodrobna se dozvíte, k čemu slouží, a na celé řadě praktických příkladů se dozvíte, jak pomáhají při každodenní práci s fotografiemi a grafikou. Právě díky maskám můžete dělat báječné dechberoucí kompozice, koláže a fotomontáže.

Styly

  • Vyzkoušíte si i styly a efekty vrstev, které vaše díla ještě více obzvláštní. Naučíte se využívat i některé filtry, jež jsou standardní součástí instalace Adobe Photoshopu
    a přesto umí skvělé věci. V závěru kurzu ještě objevíte báječný svět stylů prolnutí vrstev a naučíte se základní retušérské dovednosti.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Vít Straka
mobil: +420 602 323 906
e-mail: marketing@nicom.cz

Adresa
Smetanova 3, 602 00 Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 541 240 336
mobil: +420 602 323 906
e-mail: straka@nicom.cz
web: www.nicom.cz

Adresa
NICOM, a.s.
Smetanova 3, Brno Zobrazit na mapě