EFEKTIVNÍ VEDENÍ ANEB CO SE V TÝMU SKRYTĚ DĚJE

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Na tomto semináři zjistíte, co ovlivňuje chování lidí a jejich motivaci, poznáte manažerské styly a jejich vliv na výkonnost a motivaci. Zjistíte, jaké praktické dopady mají na tým osobnostní rysy a odnesete si tipy na rozvoj sebe i podřízených. Získáte moderní poznatky o podstatě řady manažerských situací.

Cílová skupina

Neuvedeno

Obsahová náplň

VEDENÍ TÝMU: Dynamika skupiny – přirozené cykly ve vývoji týmů – efektivita, výkonnost a synergie – firemní kultura – vize, mise, hodnoty – hodnoty uznávané týmem – fungující motivace – proč a kdy tým neposlouchá – skryté motivy jednání – syndrom vyhoření – síla prostředí a společných témat – konflikty a vyjednávání – obtížné situace narušující týmovou práci – problémoví členové týmu – věkové a znalostní rozdíly v týmu.

JEDNOTLIVCI: Motivace, efektivita, výkonnost a synergie – postoj jednotlivců ke změně – vliv prostředí na výkonnost jedince – „nepochopitelné“ chování pracovníků a co za ním je.

DOVEDNOSTI A ZNALOSTI: Co dnes manažerům nefunguje a proč – kontinuální reflexe – zpětná vazba a hodnocení – funkční delegování – zacílení činností a dodržování plánu – konflikty a vyjednávání – diskuze o podnětech účastníků.

Velmi interaktivní výuka. Krátké teoretické pasáže jsou prokládány simulacemi, testy a diskuzemi. Praktické pasáže jsou doplněny videotréninkem a následným rozborem.

Lektor:
Ing. Jan Korbel

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Jana Pružinová
e-mail: vox@vox-kurzy.cz

Adresa
Senovážné náměstí 23, PRAHA 1

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 226 539 670
e-mail: vox@vox-kurzy.cz
web: www.vox.cz

Adresa
1. VOX a.s.
Senovážné náměstí 23, Praha 1 Zobrazit na mapě