KOMUNIKAČNÍ SEBEOBRANA – KURZ ŠITÝ VÁM NA MÍRU

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Čím je komunikační situace náročnější, konfliktnější, emočnější, tím více roste užitek vaší vyškolenosti. Pro hladce probíhající komunikaci se školit nepotřebujete… Na tomto semináři je pro vás připravená paleta všech důležitých komunikačních dovedností, které vám lektor předestře spolu se základními řešeními během úvodních několika desítek minut. Pak se zamyslíte, poradíte se spoluúčastníky a sami si stanovíte své tematické priority. Dále budeme postupovat tak, že jako první a s největším důrazem se probírá nejvíce preferované téma, pak druhé nejžádanější téma, pak třetí…až do vyčerpání času semináře.

Cílová skupina

Neuvedeno

Obsahová náplň

Konflikty – vedené rozumem a konflikty v ovzduší negativních emocí – zábrana nechtěnému nedorozumění – odstranění šedesáti procent typických konfliktů metodou prevence (tj. že tyto konflikty vůbec nevzniknou) – řečnické triky – všemožná zakázaná, manipulativní, podraznická apod. rétorická taktika – a jak se naučíte bránit – ovládání negativních emocí – strachů, smutků, agresivit vlastních i cizích – pěstování pohody – asertivita a motivování – týmová práce – obrana proti neoprávněné kritice a nehorázným požadavkům – komplexně o mimoslovní komunikaci – mužsko-ženské komunikační rozdíly a jak je zvládat – zvládání problémů typu mobbing, bossing apod. – získání rétorické pohotovosti – zkracování dlouhých porad – zvládání nenadálých vyrušení (mobily, nenadálé změny úkolování apod.) – jak nenápadně koučovat svého šéfa.

Po úvodním přehledu soft skills si kromě výše uvedených témat můžete přát skutečně cokoliv. Pokud získáte pro své přání dostatečný počet spojenců ve skupině, bude mít prioritu a bude se trénovat.

Za více než třicet let své lektorské a koučovací praxe trénoval David Gruber každou z relevantních komunikačních situací tolikrát, že by jej žádné vaše přání nemělo zaskočit.

Lektor:
Ing. David Gruber

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Jana Pružinová
e-mail: vox@vox-kurzy.cz

Adresa
Senovážné náměstí 23, PRAHA 1

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 226 539 670
e-mail: vox@vox-kurzy.cz
web: www.vox.cz

Adresa
1. VOX a.s.
Senovážné náměstí 23, Praha 1 Zobrazit na mapě