Praha 10

Příprava na Oracle Certified Professional, Java SE 7 Programmer

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Přípravný kurz na certifikaci Java SE 7 Programmer I (kód 1Z0–803) a Java SE 7 Programmer II (kód 1Z0–804), pro získání titulu Oracle Certified Professional, Java SE 7 Programmer (zkráceně OCPJP 7). Zkouška je poměrně složitá a je velmi vhodné se na ni důkladně připravit. Kurz je určen pro zkušené javové programátory, není vhodný pro začátečníky.
Důraz kurzu je kladen především na Java API (balíky java.lang, java.util, java.util.concurrent, java.text), které jsou na zkoušce důkladně testovány a mnoho javových programátorů z nich zná jen velmi málo. Vždy se snažíme logicky vysvětlit myšlenky stojící za testovanou látkou a ne jen naučit posluchače nazpaměť odpovědi na otázky.
Součástí kurzu je simulátor zkoušky se stovkami ukázkových otázek, na kterých si posluchači mohou vyzkoušet svoji připravenost.
Dále je v ceně kurzu také poukaz na absolvování obou skutečných zkoušek od Oracle (Pearson VUE) v pobočce GOPASu do 1/2 roku od konání kurzu. Jedná se o zkoušky Java SE 7 Programmer I (1Z0–803) a II (1Z0–804). Alternativně si lze vybrat také absolvování rozdílové zkoušky Upgrade to Java SE 7 Programmer (1Z0–805), pokud již posluchač nějaký předchozí certifikát SCJP nebo OCPJP vlastní, nebo starší verzi Java SE 6 Programmer Certified Professional Exam (1Z0–851).
Je velmi vhodné absolvovat zkoušku co nejdříve po absolvování kurzu, aby posluchač nezapomněl spousty detailů, které se dozvěděl při týdenní přípravě.

Cílová skupina

Cílová skupina je popsána v položce Cíl kurzu.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Klientský servis
tel: +420 542 219 935-6
e-mail: infoB@gopas.cz

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420234064900-3
e-mail: info@gopas.cz
web: www.gopas.cz

Adresa
GOPAS, a.s.
Kodaňská 46, Praha 10 Zobrazit na mapě