Praha 10

GOC3393 - Architektura webových aplikací v ASP.NET MVC

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Umíte použít technologii ASP.NET MVC, ale při vývoji narážíte na nejrůznější architektonické komplikace? Chcete postavit webovou aplikaci, ale nejste si jistí jakým způsobem ji strukturovat a jak do sebe všechny technologie zapadají? Nebo se koukáte zpětně na svou hotovou aplikaci a přemýšlíte, co jste mohli udělat lépe? V tom případě je tento právě pro Vás.
Schopnost správně navrhnout architekturu aplikace je jedna z nejdůležitějších disciplín softwarového vývoje, neboť pouhá znalost technologií pro vývoj i jen mírně komplikovanějších aplikací nestačí, je vždy nutné vědět jakým způsobem vyvíjenou aplikaci postavit, jaké použít návrhové vzory, či naopak kdy žádný vzor nepoužít a udělat řešení dostatečně jednoduché.
Na kurzu se podíváme, jak strukturovat ASP.NET MVC webové aplikace, jaké se typicky používají vrstvy. Dále se podrobně podíváme na běžné architekturní vzory a naučíte se, jakým způsobem je efektivně použít. Samozřejmě nevynecháme ani nepostradatelnou složku při vývoji každé moderní aplikace – psaní unit testů. Ukážeme si jak strukturovat kód, aby byl jednoduše testovatelný, mimo jiné i za pomoci Dependency Injection, která se nyní hojně používá k lepšímu oddělení jednotlivých vrstev aplikace a zjednodušení návrhi či refactoringu aplikace. Nezapomeneme ani časté mýty a špatné cesty při používání DI.
Všechna zmíněná témata budou demonstrována na konkrétních příkladech, účastníci kurzu si valnou většinu demonstrovaných věcí také vyzkouší ve formě samostatných cvičení.
Během kurzu se vyžaduje znalost jazyka C#, platformy .NET a základů ASP.NET MVC alespoň v rozsahu kurzů GOC339 nebo GOC3391.

Cílová skupina

Cílová skupina je popsána v položce Cíl kurzu.

Termíny kurzů

14.09.2017 - 15.09.2017

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Klientský servis
tel:
+420 542 219 *** Zobrazit

e-mail:
infoB@... Zobrazit


Adresa
Nové sady 996/25, Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
e-mail:
info@... Zobrazit

web: www.gopas.cz

Adresa
GOPAS, a.s.
Kodaňská 46, Praha 10 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)