Self Management

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Absolvent kurzu bude znát základní techniky a principy sebeřízení, bude umět efektivně si stanovovat cíle a umět je také naplňovat, pochopí principy prokrastinace a bude ovládat strategie její prevence, zvýší tak svoji výkonnost díky základním technikám sebekoučování aneb: jak zjistit, co chci a co potřebuji, jak identifikovat strašáky, kteří mě v tom brání, jak to udělat tak, abychom byli s prací spokojeni a bavila nás, jak přestat donekonečna odkládat „nepříjemné“ činnosti, jak dlouhodobě udržet bez enormní námahy svoji motivaci a jaká za to bude odměna.

Cílová skupina

Nejen manažerům, ale všem, kteří čelí tzv. rozhodovací paralýze, mají nadměrné množství úkolů, možností a neumí se orientovat v prioritách. Dále je kurz velice vhodný pro ty, kteří cítí, že často odkládají úkoly a povinnosti a mají problémy se sebemotivací či sebekontrolou.

Obsahová náplň

Rozvoj sebepoznávání. Sebeřízení. Efektivní stanovování cílů, priorit a osobní vize. Sebemotivace. Podpora akceschopnosti. Management změny. Práce s vůlí a psychickou energií. Jak zvítězit nad prokrastinací. Konkrétní metody a strategie vedoucí k podpoře sebe sama.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Zákaznické centrum Gradua-CEGOS
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit


O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

mobil:
+420 725 531 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit

web: www.gradua.cz

Adresa
Gradua-CEGOS, s.r.o.
Karlovo nám. 7, Praha 2 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)