Umění naslouchat sobě a druhým

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Všichni máme občas pocit, že jsme malé zrnko mezi mlýnskými kameny? Přemýšlíme, jak dosáhnout lepší komunikace s partnerem, s dětmi, s podřízenými nebo nadřízenými? Hledáme co je pro nás v životě důležité a kdy jste spokojeni?

Umění naslouchat sobě a naslouchat druhým tvoří základ pro úspěch a spokojenost každého člověka, pro jeho zralé sebevědomí. Autentická komunikace nám dovoluje najít motivaci osobní i týmovou. Umožňuje vytvořit prostor, kde mohou všichni zúčastnění v rámci daného společenství uplatnit svůj um, své dovednosti a dosáhnout spokojenosti.

V průběhu semináře si vyzkoušíme různé metody naslouchání, různá cvičení pozornosti, od statických až po dynamická. Možná se i malinko zapotíme, a to myslím doslova.

Společně projdeme od vědomé pozornosti k sobě, k našim tělu a našemu dechu, k naslouchání vnějšímu světu. Vyzkoušíme si schopnost vcítit se a vnímat druhého člověka beze slov, spolupracovat beze slov. Otestujeme si sílu našeho očního kontaktu.

Budeme si naslouchat, budeme k sobě pozorní, budeme se smát, budeme se hýbat, budeme veselí, budeme klidní, budeme přijímat, budeme dávat, možná budeme i dojatí.

„Žádný člověk nemůže přidat svému životu hodiny, avšak každý může svým hodinám dát život.“

Obsahová náplň

Program je plánován od 9:00 do 12:00 a poté od 14:00 do 17:00.

V ceně je zahrnuto malé občerstvení a pitný režim po celou dobu akce.

V ceně není zahrnut oběd. Máte možnost si dovézt svůj vlastní, nebo si během 2 hodinové přestávky dojít do místní restaurace.

Termíny kurzů

Otvírá se podle zájmu.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Nikol Heroldová
mobil:
+420 773 695 *** Zobrazit

e-mail:
marketing@... Zobrazit


Adresa
K Dolíkám 809/8b, 503 11

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 491 616 *** Zobrazit

mobil:
+420 773 695 *** Zobrazit

e-mail:
marketing@... Zobrazit

web: www.centrumandragogiky.cz/

Adresa
Centrum andragogiky, s.r.o.
K Dolíkám 809/8b, Hradec Králové Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)