Zaměstnávání cizinců 2019

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Absolventi školení se seznámí, jak postupovat dle aktuální platné legislativy při zaměstnávání občanů EU a jejich rodinných příslušníků a zaměstnávání cizinců z tzv. třetích zemí včetně upozornění na připravované změny v této oblasti (mimo jiné zavedení mimořádného pracovního víza) novelou zákona o pobytu cizinců, jež by měla implementovat Směrnici 2016/801/EU o podmínkách vstupu a pobytu státních příslušníků třetích zemí za účelem výzkumu, studia, stáže, dobrovolnické služby, programů výměnných pobytů žáků či vzdělávacích projektů a činnosti au-pair.

Cílová skupina

Všem zaměstnancům personálních útvarů, mzdových účtáren a majitelům firem, kteří se potřebují zorientovat v dané problematice a správně aplikovat aktuální legislativu ve své firemní praxi.

Obsahová náplň

Legislativní novinky, právní předpisy a vymezení základních pojmů. Zaměstnávání občanů EU, definice rodinného příslušníka občana EU. Možnosti vstupu cizinců na trh práce v ČR, nelegální zaměstnávání. Zaměstnanecké karty, postup při jejich vyřizování, prodloužení a žádosti o souhlas MV ČR. Duální a neduální zaměstnanecké karty. Výjimky při zaměstnávání cizinců ze třetích států (volný vstup na trh práce, povolení k zaměstnání). Povolení k zaměstnání a vyslání cizince na území ČR ze třetího státu. Alternativní postupy vedle zaměstnaneckých karet. Vládní programy. Diskuze.

Termíny kurzů

23.10.2019

Kurz na míru (vnitropodnikový kurz)

Kurz je možné organizovat i pro uzavřené skupiny, kde obsah, termín a místo se dohodne podle požadavků zákazníka.

Cena bude vypočítána na základě přesné specifikace objednavatele.

Doporučený rozsah kurzu: 1 den

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Zákaznické centrum Gradua-CEGOS
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit


Adresa
Karlovo náměstí 325/7, 12801 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

mobil:
+420 725 531 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit

web: www.gradua.cz

Adresa
Gradua-CEGOS, s.r.o.
Karlovo nám. 7, Praha 2 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)