EX-7: Microsoft Excel - makra

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Naučíte se, jak využít makra pro automatizaci často opakovaných postupů a nahrávat makra pomocí vestavěného makrorekordéru. Sadu ukázek práce s makry získáte přímo na kurzu. Na tomto kurzu nepracujeme s jazykem VBA.

Cílová skupina

Pro úspěšné absolvování kurzu doporučujeme znalosti v rozsahu kurzů EX-1 „základy“, EX-2 „kancelářské minimum“ a EX-3 „pokročilá praxe“.

Obsahová náplň

Hlavní témata kurzu * Úvod do problematiky maker v Microsoft Office Excel Základní pojmy Karta Vývojář Tvorba jednoduchých maker nahráváním Ukládání maker do konkrétního sešitu Ukládání maker do osobního sešitu maker Relativní vs. absolutní záznam maker Různé možnosti spouštění maker Přiřazení klávesové zkratky Přiřazení k tlačítkům a grafickým objektům na listu Vytvoření vlastní karty Popis a úprava prostředí pro vytváření maker Úprava a krokování zaznamenaných maker Problematika bezpečnosti maker Příklady maker Filtrování údajů Formátování tabulek Vyplnění prázdných buněk Úprava dodaného CSV souboru na požadovaný formát Použití ovládacích prvků Microsoft Excelu

Termíny kurzů

20.09.2017

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Organizace školení - Hana Kukalová, Renata Stehlíková
tel:
+420 221 503 *** Zobrazit

e-mail:
skoleni@... Zobrazit


Adresa
Blanická 16, 12000 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 221 503 *** Zobrazit

e-mail:
skoleni@... Zobrazit

web: www.computerhelp.cz

Adresa
COMPUTER HELP, spol. s r. o.
Blanická 16, Praha 2 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)