Odborný zahradnický kurz Zakládání a údržba zeleně

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Podle platných standardů péče o přírodu a krajinu ČR se naučit správně vysazovat stromy a keře a o okrasnou zeleň na trvalém stanovišti správně pečovat. V rámci exkurze se seznámit se stromy a keři a představit si technologické postupy péče o okrasné dřeviny.

Cílová skupina

Kurz je určen pro všechny, kteří mají zájem získat znalosti ze zahradnického oboru v tomto oboru již pracují, nebo plánují začít v oboru podnikat, případně chtějí profesionálně pečovat o svou vlastní zahradu.

Obsahová náplň

20. 5. 19 Technologie výsadby okrasných stromů a keřů, Péče o okrasné dřeviny na trvalém stanovišti Témata jsou zpracována podle platných standardů Péče o přírodu a krajinu ČR, 21. 5. 19 Exkurze Průhonickým parkem s dendrologem zaměřená na dendrologii, sadovnictví a údržbu okrasných dřevin.

Lektor:
Mgr. Miroslava Komárková autorizovaná osoba profesních kvalifikací Krajinář, Sadovník, Údržba veřejné zeleně, Jiří Burda dendrolog.

Typ a platnost osvědčení:
Potvrzení o účasti v odborném zahradnickém kurzu, Kurz může sloužit také jako příprava na zkoušku z profesních kvalifikací Krajinář, Sadovník, Údržba veřejné zeleně.

Termíny kurzů

Otvírá se podle zájmu.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Mgr. Miroslava Komárková
mobil:
+420 604 426 *** Zobrazit

e-mail:
komarkovam@... Zobrazit


Adresa
FLORET vzdělávací a informační centrum, Květnové náměstí 391, Průhonice, 252 43 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 604 426 *** Zobrazit

e-mail:
komarkovam@... Zobrazit

web: www.profesni-kvalifikace.cz

Adresa
Mgr. Miroslava Komárková
Ždírec 18, Česká Lípa Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)