Praha 7 – Holešovice

JAK ZAHÁJIT KARIÉRU INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Seminář je zaměřený na plánování budoucí kariéry v oblasti bytového návrhářství. Důraz je kladen na získání maximálního množství praktických informací a dovedností. Nebudeme vás učit teorii, ale předáme vám osobní zkušenosti a znalosti profesionálů. Součástí kurzu je hodinová osobní konzultace s Jitkou Kobzovou, zkušenou designérkou, která má více než 20 let praxe v Česku a zahraničí.

Cílová skupina

Tento seminář je určený všem kreativním lidem, kteří hledají nové uplatnění a chtějí se stát profesionály v oboru interiérového designu. Naučíte se, jak objevit svůj styl, sestavit si vlastní portfolio i oslovit své zákazníky. Pomůžeme vám rozvinout talent a tvůrčí schopnosti a poradíme, jak začít úspěšnou kariéru interiérového designéra. Tento obor je otevřenou příležitost pro každého, kdo se nebojí změny a chce se realizovat.

Obsahová náplň

Témata kurzu:

Jak poznat sám sebe: Pomůžeme vám rozvinout nejen tvůrčí potenciál, který máte. Budeme vás provázet při poznání sama sebe a vašich schopností důležitých pro práci designéra. Poznáte svoje silné stránky a naučíte se je prodat.

Jak začít kariéru: Budeme vás provázet při začátcích kariéry. Dozvíte se, co všechno budete potřebovat, abyste mohli začít pracovat. Poradíme vám s řešením nezbytné administrativy, včetně rozhodování zda být živnostníkem nebo zaměstnancem. Naučíte se, jak si vybrat svůj vlastní styl i jak získávat nové informace z oboru. Zvládnete výběr dodavatelů.

Jednání s klienty: Naučíme vás úspěšně oslovit své budoucí klienty a jak s nimi správně komunikovat. Dokážete si získat jejich důvěru a stanete se silným partnerem. Poradíme vám, jak profesionálně vystupovat a prezentovat svoji práci. Díky individuálnímu přístupu si připravíte svoje portfolio a budete na nejlepší cestě stát se opravdovým profesionálem.

Termíny kurzů

Otevírá se čtvrtletně.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Bc. Tereza Nováčková
mobil:
+420 734 501 *** Zobrazit

e-mail:
akademie@... Zobrazit


Adresa
U měšťanského pivovaru 6A, 170 00 Praha 7 - Holešovice

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 734 501 *** Zobrazit

e-mail:
akademie@... Zobrazit

web: akademie@ambiencedesign.cz

Adresa
HOME STAGING s.r.o
U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)