Praha 7 – Holešovice

Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Během dvou dnů získáte maximum znalostí k tomu, abyste mohli začít s prací v tomto oboru. Důraz je kladen na efektivní využití informací v praxi. Zápis maximálně 5 studentů do jednoho kurzu zajišťuje individuální přístup lektora ke každému studentovi.

Home Staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Jde o soubor znalostí, pravidel a zkušeností, které dokážou dát domu nebo byt tvář, která zaujme potencionální kupce. Díky vynaložení minimálních nákladů získá dům nebo byt na maximální atraktivitě. Díky zásahu homestagera se nemovitost promění v místo, kde chce každý bydlet nebo pracovat. Zahraniční zkušenosti ukazují, že nemovitosti upravené homestagerem se prodávají výrazně rychleji a často za vyšší cenu. V Česku je Home Staging novým oborem, který nabízí mnoho pracovních i podnikatelských příležitostí.

Cílová skupina

Tento kurz je určený pro všechny, kdo se zajímají o trh s realitami nebo interiérový design. Velmi uvítáme ty, kteří chtějí začít podnikat v Česku novém a perspektivním oboru Home Stagingu. Kurz je vhodný také pro realitní makléře a developery. Naučíte se, jak úspěšně připravit nemovitost k prodeji. Snadno poznáte její klady a budete je umět vyzdvihnout. Dokážete vytvořit nemovitost, která bude lákat ke koupi.

Obsahová náplň

Témata kurzu:

Jak proměnit nemovitost: Seznámíte se s prověřenými úpravami a změnami nemovitosti, které zlepší její postavení na realitním trhu a výrazně zvýší šance na její prodej. Získáte znalosti o barevných kombinacích, účelném rozmístění nábytku, doplňků a osvětlení. Dokážete maximálně využít potenciál nemovitosti, aniž by klient musel investovat velké částky. Výsledkem vaší práce bude atraktivní prostor.

Úspěšná prezentace nemovitosti: Naučíte se, jak vytvořit atraktivní fotografie nemovitosti, které ji ukážou v tom nejlepším světle. Budete umět maximálně využít potenciálu nemovitosti pro marketingové účely a inzerci.

Psychologie Home Stagingu: Dokážete své klienty přesvědčit o výhodnosti a smysluplnosti prováděných změn. Naučíte se, jak pracovat s jejich obavami a odmítáním. Budete rozumět jejich potřebám a současně požadavkům realitního trhu.

Komunikace s realitními kancelářemi a majiteli nemovitostí: Home Staging je nová služba, která se postupně dostává do širšího povědomí. Proto se naučíte, jak přesvědčit své klienty o tom, že má smysl a přinese jim výhody v podobě rychlejšího a pravděpodobně i rychlejšího prodeje.

Termíny kurzů

Otevírá se čtvrtletně.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Bc. Tereza Nováčková
mobil:
+420 734 501 *** Zobrazit

e-mail:
akademie@... Zobrazit


Adresa
U měšťanského pivovaru 6A, 170 00 Praha 7 - Holešovice

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 734 501 *** Zobrazit

e-mail:
akademie@... Zobrazit

web: akademie@ambiencedesign.cz

Adresa
HOME STAGING s.r.o
U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)