Praha 7 – Holešovice

Dvoudenní kurz Návrhy a redesign / restyling interiérů

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Během dvou dnů získáte potřebné znalosti o tom, jak začít pracovat v oborech návrhů interiérů a redesignu / restilingu. Důraz je kladen na maximum praktických informací, které skutečně využijete.

Při designu interiéru se začíná „na zelené louce“ a vytváří zcela nový a jedinečný prostor. Designér není omezený stávajícím vybavením interiéru. Cílem redesignu / restylingu je upravit a vylepšit současnou tvář interiéru. Designér pracuje se stávajícím zařízením a doplňky. Nedochází k zásadním změnám, ale mění se spíše drobnosti. Výsledek je ale stejně efektní jako radikální proměna interiéru. To vše za nižší náklady, než by si vyžádal zcela nový design.

Cílová skupina

Tento kurz je určený všem zájemcům o redesign / restyling interiérů a bytový design. Kurz je rovněž vhodný pro všechny začínající designéry, kteří chtějí rozšířit nabídku svých služeb.

Obsahová náplň

Témata kurzu:

Návrh interiéru: Poznáte, jak zvolit vhodný styl interiéru. Naučíte se kombinovat materiály a správně volit barvy. Snadno vyberete svítidla, bytové textilie, doplňky a umělecké předměty tak, aby spolu vzájemně ladily. Naučíte se vidět, co interiér potřebuje.

Redesign / restyling: Budete umět vytvořit „nový“ interiér za použití stávajícího nábytku a doplňků. Poznáte, jak znovu vdechnout život do starých věcí. Dokážete nápaditě oživit prostor a dáte mu novou tvář.

Termíny kurzů

Otevírá se čtvrtletně.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Bc. Tereza Nováčková
mobil:
+420 734 501 *** Zobrazit

e-mail:
akademie@... Zobrazit


Adresa
U měšťanského pivovaru 6A, 170 00 Praha 7 - Holešovice

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 734 501 *** Zobrazit

e-mail:
akademie@... Zobrazit

web: akademie@ambiencedesign.cz

Adresa
HOME STAGING s.r.o
U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)