Základní pětidenní přípravný kurz KOORDINÁTOR BOZP NA STAVENIŠTI (Přípravný kurz před zkouškou z odborné způsobilosti k činnostem koordinátora BOZP na staveništi podle zákona č. 309/2006 Sb.)

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Přípravný kurz před zkouškou k získání odborné způsobilosti k činnostem koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi podle zákona č. 309/2006 Sb., v platném znění.

Cílová skupina

Jaké by měl mít účastník před zahájením kurzu znalosti: základní stavebně odborné znalosti a zkušenosti v oboru stavebnictví potřebné pro výkon činnosti koordinátora základní znalosti a zkušenosti v oboru bezpečnosti práce ve stavebnictví potřebné pro výkon koordinátora Kurz doplní tyto základní znalosti o činnost koordinátora BOZP, jeho působnost, povinnosti, instrumenty a pravomoci.

Obsahová náplň

Informace o kurzu Pětidenní přípravný kurz před zkouškou z odborné způsobilosti k činnostem koordinátora BOZP na staveništi podle zákona č. 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Účastníci tohoto vzdělávacího kurzu si pod vedením zkušených lektorů zopakují jednotlivá témata.

Jaké by měl mít účastník před zahájením kurzu znalosti: základní stavebně odborné znalosti a zkušenosti v oboru stavebnictví potřebné pro výkon činnosti koordinátora základní znalosti a zkušenosti v oboru bezpečnosti práce ve stavebnictví potřebné pro výkon koordinátora Kurz doplní tyto základní znalosti o činnost koordinátora BOZP, jeho působnost, povinnosti, instrumenty a pravomoci. Co obdrží účastník na kurzu: ZDARMA studijní materiály ZDARMA software Tester Koordinátor pro procvičení testových otázek ke zkoušce (pro ostatní cena 1.500 Kč vč. DPH) ZDARMA software KOO-LEX® (pro ostatní cena 9.600 Kč vč. DPH) ZDARMA kulaté razítko MODICO R45 (při úspěšném absolvování zkoušky fyzických osob z odborné způsobilosti „Koordinátor BOZP“) Účastníci tohoto kurzu nebo i jiné fyzické osoby splňující předpoklady odborné způsobilosti podle § 10 zákona 309/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů se mohou jako uchazeči o zkoušku přihlásit ke zkoušce odborné způsobilosti. Pokud uchazeči vykonají úspěšně zkoušku z odborné způsobilosti k činnostem koordinátora BOZP na staveništi, získají osvědčení a stávají se osobami odborně způsobilými.

Účastníci tohoto kurzu mají nárok na slevu 50% na jakýkoliv software ROVS (nevztahuje se na Testery a aktualizace). Doporučené pomůcky: Vzhledem k tomu, že se na kurzu budeme věnovat písemné práci ke zkoušce z odborné způsobilosti k činnosti koordinátora – Plánu BOZP, doporučujeme si sebou donést notebook.

Technické vzdělání konkretizovalo MPSV takto: Žadatel o zkoušku koordinátora bude muset podle Přechodných ustanovení splnit po skončení platnosti svého osvědčení nejpozději do 5 let od nabytí účinnosti novely zákona tj. od 1. května 2016, nový zákonný předpoklad OZ koordinátora, a to vzdělání technického zaměření. Po dohodě MPSV s MŠMT se bude při výkladu pojmu „vzdělání technického zaměření“ postupovat podle Přílohy č. 1 nařízení vlády č. 211/2010 Sb., o soustavě oborů vzdělání v základním, středním a vyšším odborném vzdělávání.

www.rovs.cz

Lektor:
kolektiv lektorů

Typ a platnost osvědčení:
5 let

Termíny kurzů

09.09.2019 - 10.09.2019

Zkouška 11.9.2019

Přihlásit se

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Petra Rašovská
e-mail:
info@... Zobrazit


Adresa
SPORT HOTEL České Budějovice, Jiráskovo nábřeží 2802/23a, 370 04 České Budějovice, České Budějovice

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 724 902 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit

web: www.rovs.cz

Adresa
ROVS – Rožnovský vzdělávací servis s.r.o.
Maničky 163/7, Brno Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)