Workshopy Firemního vzdělávání - Learning Design, Narace a Rozvoj interních lektorů

Základní informace
  • Termín kurzů: otevírá se pololetně
  • Místo konání: Dvouletky 529/ 42, Praha 10
  • Cena: 3 000 Kč
  • Poznámka k ceně: Vyberte si jeden nebo dva půldenní workshopy ze tří ve stejný den a zúčastněte se toho, co Vás zajímá! Jeden půldenní workshop za 3 000 Kč, dva půldenní workshopy za 5 000 Kč (vč. 0 % DPH). Platí jen pro workshopy konané ve stejný den.
  • Organizátor: PhDr. Tomáš Langer
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Nabídkou workshopů reagujeme na zájem L&D manažerů, L&D specialistů a personalistů věnujících se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců o specifická témata, která potřebují pro svou práci a vlastní rozvoj.

Nabízená témata reflektují aktuální trendy v oboru, jsou prakticky zaměřená a jejich výsledkem je vždy aplikace tématu do vlastní praxe účastníka.

Facilitátory workshopů vybíráme citlivě na základě jejich kvality a dlouhodobé spolupráce s námi. Zařazujeme jen ta jména, která jsou zárukou spokojenosti účastníků.

Vyberte si jeden nebo dva půldenní workshopy ze tří ve stejný den a zúčastněte se toho, co Vás zajímá! Jeden půldenní workshop za 3 000 Kč, dva půldenní workshopy za 5 000 Kč (vč. 0 % DPH). Platí jen pro workshopy konané ve stejný den.

Cílová skupina

L&D manažeři, L&D specialisté a personalisté věnující se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců

Obsahová náplň

BRANO FRK: LEARNING DESIGN – JAK NAVRHNOUT SKVĚLÝ WORKSHOP Naučíte se používat designové metody pro návrh skvělých workshopů, získáte přehled o praktických nástrojích, metodikách a aplikacích pro realizaci workshopů tak, aby bavily Vás i účastníky.

MIRKA DVOŘÁKOVÁ: JAK ZAVÉST NARATIVNÍ PŘÍSTUPY DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ Na praktickém workshopu se zaměříme na využití příběhů (narací) ve firemním vzdělávání. Společně nalezneme řadu konkrétních aplikací narace pro Vaši firmu. Samozřejmě jen tam, kde to má smysl a přidanou hodnotu.

TOMÁŠ LANGER: ZAVÁDĚNÍ SYSTÉMU HODNOCENÍ A SUPERVIZE INTERNÍCH LEKTORŮ Na workshopu se zaměříme na cesty, jak zavést komplexní systém rozvoje interních lektorů postavený na hodnocení a supervizi. Na konci budete nejen vědět, jak na to, ale odejdete s řadou tipů pro nastavení systému ve Vaší firmě.

Lektor:
Brano Frk, Mirka Dvořáková, Tomáš Langer

Termíny kurzů

Otevírá se pololetně.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
PhDr. Tomáš Langer
mobil:
+420 604 216 *** Zobrazit

e-mail:
tomas@... Zobrazit


Adresa
Dvouletky 529/ 42, 10000 Praha 10

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 604 216 *** Zobrazit

mobil:
+420 604 216 *** Zobrazit

e-mail:
tomas@... Zobrazit

web: www.tomaslanger.cz

Adresa
PhDr. Tomáš Langer
Trmická 5, Praha 9 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)