Workshopy Firemního vzdělávání - Learning Design, Gamifikace a Rozvoj interních lektorů

Základní informace
  • Termín kurzů: otevírá se pololetně
  • Místo konání: Dvouletky 529/ 42, Praha 10
  • Cena: 3 000 Kč
  • Poznámka k ceně: Vyberte si jeden nebo dva půldenní workshopy ze tří ve stejný den a zúčastněte se toho, co Vás zajímá! Jeden půldenní workshop za 3 000 Kč, dva půldenní workshopy za 5 000 Kč (vč. 0 % DPH). Platí jen pro workshopy konané ve stejný den.
  • Organizátor: PhDr. Tomáš Langer
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Nabídkou workshopů reagujeme na zájem L&D manažerů, L&D specialistů a personalistů věnujících se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců o specifická témata, která potřebují pro svou práci a vlastní rozvoj.

Nabízená témata reflektují aktuální trendy v oboru, jsou prakticky zaměřená a jejich výsledkem je vždy aplikace tématu do vlastní praxe účastníka.

Facilitátory workshopů vybíráme citlivě na základě jejich kvality a dlouhodobé spolupráce s námi. Zařazujeme jen ta jména, která jsou zárukou spokojenosti účastníků.

Vyberte si jeden nebo dva půldenní workshopy ze tří ve stejný den a zúčastněte se toho, co Vás zajímá! Jeden půldenní workshop za 3 000 Kč, dva půldenní workshopy za 5 000 Kč (vč. 0 % DPH). Platí jen pro workshopy konané ve stejný den.

Cílová skupina

L&D manažeři, L&D specialisté a personalisté věnující se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců

Obsahová náplň

BRANO FRK: LEARNING DESIGN: JAK VYTVOŘIT KVALITNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Naučíte se používat designové nástroje a metodiky, které zefektivní proces navrhování a testování vzdělávacích programů. Dozvíte se, jak postupovat při re-designu stávajících kurzů a jak implementovat inovace.

JIŘÍ BRÉDA: JAK ZAVÉST GAMIFIKACI DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ Praktický workshop se zaměří na konkrétní programy ve Vaší firmě, které budeme společně „upgradeovat“ tak, aby byly pro uživatele přínosné i motivační. Budeme společně konkrétně aplikovat gamifikační prvky tak, ať si odnesete rovnou základní design nového vzdělávacích programu.

TOMÁŠ LANGER: JAK ROZVÍJET INTERNÍ LEKTORY VE VAŠÍ FIRMĚ Workshop pro ty, kteří vzdělávají prostřednictvím svých interních lektorů. Jak je vzdělávat a rozvíjet? Které možnosti k tomu využít? Díky workshopu si sestavíte vlastní set nástrojů okamžitě aplikovatelných ve vaší firmě.

Lektor:
Brano Frk, Jiří Bréda, Tomáš Langer

Termíny kurzů

Otevírá se pololetně.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
PhDr. Tomáš Langer
mobil:
+420 604 216 *** Zobrazit

e-mail:
tomas@... Zobrazit


Adresa
Dvouletky 529/ 42, 10000 Praha 10

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 604 216 *** Zobrazit

mobil:
+420 604 216 *** Zobrazit

e-mail:
tomas@... Zobrazit

web: www.tomaslanger.cz

Adresa
PhDr. Tomáš Langer
Trmická 5, Praha 9 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)