Pracovní doba, její rozvržení, pravidla a forma nerovnoměrného rozvržení pracovní doby, směnné provozy z pohledu zákoníku práce

Základní informace
  • Termín kurzů: 27.06.2019
  • Místo konání: Senovážné náměstí 23, PRAHA 1 - Nové Město
  • Cena: 2 892 Kč (2 390 Kč bez DPH)
  • Poznámka k ceně: kód: 1901630 - 2 390 Kč + DPH Základní cena, kód: 190163A - 4 541 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 190163B - 6 453 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 190163C - 8 126 Kč + DPH
  • Organizátor: 1. VOX a.s.
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Na semináři se zaměříme na praktické postupy při rozvrhování pracovní doby, včetně problémů s tím v praxi spojených. Bude široce a hluboce diskutována problematika nerovnoměrného rozvržení pracovní doby z pohledu zákoníku práce a skutečné praxe ve firmách. Probereme aktuální problémy spojené s rozvržením pracovní doby. Důraz bude kladen na praktické postupy a příklady týkající se pracovní doby a jejího rozvržení.

Tento seminář není obsahově zaměřený na problematiku pracovní doby řidičů!

Cílová skupina

Seminář je určen všem zájemcům o rozvržení pracovní doby, tj. zejména personalistům a řídícím pracovníkům.

Cílovou skupinou semináře jsou ti, kteří již plánují, evidují a celkově pracují s problematikou pracovní doby, případně ti, kteří si chtějí zopakovat, rozšířit/prohloubit svoje znalosti – principy spojené s touto problematikou.

Obsahová náplň

Zákonný rámec pracovní doby a doby odpočinku.

Pracovní doba a doba odpočinku: Nové koncepce pracovní doby – rovnoměrné a nerovnoměrné rozvržení pracovní doby – problematika vyrovnávacího období – kratší pracovní doba – maximální délka směny – rozvrh týdenní pracovní doby – pružné rozvržení pracovní doby – konto pracovní doby – přestávky v práci – nepřetržitý odpočinek v týdnu – práce přesčas – noční práce – práce v sobotu, v neděli a ve svátek – pracovní pohotovost – evidence pracovní doby.

Překážky v práci na straně zaměstnance: Nemoc – návštěva lékaře v pracovní době ve vazbě na rozvržení pracovní doby. Dovolená: Ve vazbě na rozvržení pracovní doby.

Praktická část: Metodické sestavení nerovnoměrného rozvržení pracovní doby.

Lektor:
Mgr. Vladimír Černý

Termíny kurzů

27.06.2019

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Jana Pružinová
e-mail:
vox@... Zobrazit


Adresa
Senovážné náměstí 23, PRAHA 1 - Nové Město

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 539 *** Zobrazit

e-mail:
vox@... Zobrazit

web: www.vox.cz

Adresa
1. VOX a.s.
Senovážné náměstí 23, Praha 1 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)