Kalkulace nákladů - praktikum

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Absolvent se naučí vybírat z nabídnutých modelů ten, který je vhodný pro jejich konkrétní podmínky a prakticky jej použít. Absolvent se naučí, které nákladové položky a jak započítat, pozornost bude věnována zejména rozpočtování nepřímých, fixních a režijních nákladů na jednotlivé výkony. Absolventi se naučí praktickým výpočtům, operativnímu využití modelů i ve zjednodušených variantách. Absolventi budou schopni efektivněji komunikovat o ekonomických vlivech jednotlivých procesů v podniku.

Cílová skupina

Kalkulantům, manažerům libovolného zaměření, obchodníkům, TOP manažerům menších firem, jednatelům. Pro efektivní zvládnutí kurzu jsou doporučeny znalosti v rozsahu kurzu „Účetní výkazy pro manažery neekonomy“ nebo „Finanční řízení pro manažery neekonomy“.

Obsahová náplň

Nákladová struktura a kalkulační modely. Fixní a variabilní náklady, model bodu zvratu. Multikriteriální rozpočtové modely. Přímá kalkulace. Kalkulace pomocí marže, tarifů a norem. Co a kdy započítat do kalkulované ceny. Tržní cena a kalkulace nákladů. Praktické výpočty a příklady. Základy controllingové kalkulace.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Zákaznické centrum Gradua-CEGOS
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit


O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

mobil:
+420 725 531 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit

web: www.gradua.cz

Adresa
Gradua-CEGOS, s.r.o.
Karlovo nám. 7, Praha 2 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)