Tvoříme texty pro web, které prodávají

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Seznámit se se základy tvorby textů pro web a další digitální média. Vyzkoušet si v praxi tvorbu textu, naučit se napsat lákavý text. Naučit se vyvarovat nejběžnějších chyb při psaní. Naučit se psát tak, aby byly naše texty snadno srozumitelné lidem a zároveň pomáhaly nalézt náš web na vyhledávačích.

Cílová skupina

Marketingovým manažerům, specialistům marketingové komunikace a PR expertům a každému, kdo potřebuje, chce nebo musí psát texty pro webovou prezentaci, obsahovou mictosite nebo blog.

Obsahová náplň

Web 2.0 a interaktivita se zákazníky. Microsite jako nástroj pro šíření obsahu. Co vidíme v Google Analytics – jak testovat a měřit výsledky a výkon webu. Content marketing – proč dnes vítězí na internetu obsah. Kdo a jak tvoří zadání pro psaní textů – creative digital brief. Kdo by měl texty vlastně psát – copywriter a jeho role. Jak nastavit interní firemní procesy a čeho se vyvarovat. Jak to udělat, aby nám čtenáři rozuměli – vnímání cílové skupiny. Co je AIDA a jak psát obchodně přesvědčivé texty. Význam textu na webu ve srovnání s jinými médii – odlišnosti, výhody a nevýhody. Jak psát, aby se text dobře četl – uživatelská přívětivost, návaznost na design, visuály a navigační strukturu. Optimalizace textu s ohledem na vyhledávače – SEO a její tajemství. Napsat vlastní text – workshop s vyhodnocením. Podporujeme šíření a sdílení našeho textu – tipy jak na sociální sítě. Jak funguje infografika. Jaký má smysl PDF ke stažení na webu. Management zpětné vazby od zákazníků.

Termíny kurzů

29.10.2019 - 30.10.2019

Kurz na míru (vnitropodnikový kurz)

Kurz je možné organizovat i pro uzavřené skupiny, kde obsah, termín a místo se dohodne podle požadavků zákazníka.

Cena bude vypočítána na základě přesné specifikace objednavatele.

Doporučený rozsah kurzu: 2 dny

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Zákaznické centrum Gradua-CEGOS
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit


Adresa
Karlovo náměstí 325/7, 12801 Praha

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 006 *** Zobrazit

mobil:
+420 725 531 *** Zobrazit

e-mail:
gradua@... Zobrazit

web: www.gradua.cz

Adresa
Gradua-CEGOS, s.r.o.
Karlovo nám. 7, Praha 2 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)