Dvouleté děti v MŠ aneb konkrétní výchovně vzdělávací činnosti z praxe

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Je správné, aby dvouleté děti byly přijímány do mateřských škol? Jak probíhá adaptace těchto dětí? Bude zachována kvalita předškolního vzdělávání? Jak je možné zajistit, aby tyto děti byly spokojené a pobyt mezi dětmi jim svědčil, aby se v mateřské škole cítily dobře? Jaké činnosti jsou pro dvouleté děti vhodné? Jaká jsou specifika tohoto vývojového období?

Cílová skupina

Na tyto otázky Vám odpoví naše další přednáška určená nejen pro chůvy, která bude spojena i s praktickými ukázkami možných činností s dvouletými dětmi.

Obsahová náplň

Přednášku povede Mgr. Hana Splavcová, která má dlouhodobé praktické zkušenosti s výchovou a vzděláváním dětí mladších tří let. Je absolventkou Pedagogické fakulty UK v Praze obor učitelství pro mateřské školy a navazujícího studia Pedagogika předškolního věku se specializací Studium raného dětství. V současné době působí jako odborný garant předškolního vzdělávání v Národním ústavu pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. Je spoluautorkou knih Dvouleté děti v předškolním vzdělávání: Od podzimu do zimy, Dvouleté děti v předškolním vzdělávání: Od jara do léta a Vzdělávání děti od dvou let v MŠ.

Termíny kurzů

Otvírá se podle zájmu.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Ing. Renata Skafová
tel:
+420 257 322 *** Zobrazit

mobil:
+420 731 151 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit


Adresa
Lidická 7, 150 00 Praha 5

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 257 322 *** Zobrazit

mobil:
+420 731 151 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit

web: www.domestica.cz

Adresa
Domestica, spol. s r. o.
Lidická 7, Praha 5 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)