Efektivní komunikace – neverbální a verbální komunikace, zvládání konfliktních situací

Základní informace
  • Termín kurzů: 23.10.2019 - 24.10.2019
  • Místo konání: Senovážné náměstí 23, PRAHA 1 - Nové Město
  • Cena: 8 458 Kč (6 990 Kč bez DPH)
  • Poznámka k ceně: kód: 1923060 - 6 990 Kč + DPH Základní cena, kód: 192306A - 13 281 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 192306B - 18 873 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 192306C - 23 766 Kč +
  • Organizátor: 1. VOX a.s.
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Osvojíte si schopnost číst správně řeč těla druhých. Pochopíte, proč je důležité číst shluky gest a naučíte se je správně interpretovat. Porozumíte tomu, proč a jak jsou naše tělo a mysl propojeny. Dokážete svými gesty, postoji i mimikou pohotově změnit své vnitřní pocity i myšlenky, také emocionální rozpoložení druhých. Budeme si hrát s mocnou silou vašeho hlasu. Zdokonalíte se v práci se svým hlasem, odnesete si zajímavé hlasové techniky, které vás v komunikaci s druhými podpoří. Společně rozklíčujeme emoční náboj slov a jak s ním příhodně pracovat. Pochopíte, proč úspěšní lidé některá slova takřka nepoužívají. Nahlédneme do světa manipulátorů, odnesete si tipy a postupy, jak je rychle rozpoznat a nepodléhat jejich praktikám. Odnesete si tipy, jak se sebou pracovat, abyste v rozmluvách s druhými dosahovali svého záměru s větší lehkostí a k oboustranné spokojenosti.

Cílová skupina

Neuvedeno

Obsahová náplň

Základy neverbální a verbální komunikace – první dojem, účinek mimiky, gest, vzdálenosti, správná interpretace signálů řeči těla druhých – komunikace a fyzický kontakt – odstranění negativních faktorů v neverbální oblasti (projevy nervozity atd.) – přesilové a antimanipulační taktiky neverbální komunikace – praktický trénink.

Vlastní komunikační styl účastníka: Chybné slovní návyky – efektivní slovní formulace, ucelená sdělení a pozitivní vyjadřování – překážky a pravidla efektivního naslouchání – techniky kladení otázek.

Dovednosti asertivního jednání – techniky, principy – 3 typy chování – přiměřené sebeprosazení – asertivní kritika a pochvala – dovednost odmítání a určení si hranic – typologie manipulátorů a antimanipulační techniky.

Komunikace a řešení konfliktů – dovednost „ustát“ si svůj protichůdný názor – konstruktivní komunikace v konfliktních a vypjatých situacích – typologie konfliktních jedinců – sebevědomá prezentace názoru jako cesta z bludného komunikačního kruhu.

Lektor:
Lenka Kubáčová

Termíny kurzů

23.10.2019 - 24.10.2019

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Jana Pružinová
e-mail:
vox@... Zobrazit


Adresa
Senovážné náměstí 23, PRAHA 1 - Nové Město

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 539 *** Zobrazit

e-mail:
vox@... Zobrazit

web: www.vox.cz

Adresa
1. VOX a.s.
Senovážné náměstí 23, Praha 1 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)