Montessori pro chůvy I. aneb jak Montessori přístup jednoduše využít doma či v dětském kolektivu

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Absolvováním tohoto praktického semináře získáte velký repertoár nejrůznějších aktivit, které děti zaručeně smysluplně zabaví. Ze semináře si odnesete i praktické dárky, které vám usnadní zavedení Montessori přístupu doma či v dětské skupině.

Cílová skupina

Nevíte o Montessori přístupu ve výchově dětí vůbec nic nebo jste o něm někde slyšeli, ale nevíte jak Montessori principy využívat při práci s dětmi? Tak právě pro vás je tu seminář, na kterém si popovídáme o všech důležitých zásadách a „pravidlech“ Montessori přístupu a názorně si ukážeme velké množství aktivit, které můžete s dětmi ve věku od cca 1 roku do 6-ti let dělat v domácím prostředí či v dětské skupině. Při názorných ukázkách se vždy zmíníme, jaké dovednosti si děti při dané aktivitě procvičují a upevňují.

Obsahová náplň

Přednáší Lucie Urbančíková, M.Ed. – od vysokoškolských studií se zabývá zážitkovou pedagogikou v různých formách. V roce 2004 založila Jazykový projekt Lingua Ludus, v rámci kterého aplikuje principy zážitkové pedagogiky do výuky angličtiny na různých úrovních – přímou výukou dětí i dospělých a školení pedagogů v rámci jejich dalšího vzdělávání. Vymýšlení nových jazykových her a výukových postupů je nedílnou součástí této přímé pedagogické práce. Po své mateřské dovolené založila MAMAfakturu.cz a rozšířila tak své původní profesní pole působnosti o vymýšlení a ruční výrobu autorských hraček a pomůcek postavených na Montessori principech a Hejného matematice a o vedení Montessori kurzů pro děti a rodiče.

Termíny kurzů

10.06.2020

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Ing. Renata Skafová
tel:
+420 257 322 *** Zobrazit

mobil:
+420 731 151 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit


Adresa
Lidická 7, 150 00 Praha 5

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 257 322 *** Zobrazit

mobil:
+420 731 151 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit

web: www.domestica.cz

Adresa
Domestica, spol. s r. o.
Lidická 7, Praha 5 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)