MBTI A METAPROGRAMY - workshop komunikačních dovedností

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Naším cílem je vysoká efektivita a praktický přínos pro Vás, účastníky našich seminářů.

Cílová skupina

Rozvoj osobnosti

Obsahová náplň

Určeno pro všechny, kteří se chtějí zlepšit ve svých komunikačních dovednostech. To, že poznám sám sebe, své přirozené způsoby komunikace, mi umožní nahlédnout i do jiných komunikačních vzorců.

Cíl: Získat pochopení a nadhled a naučit se využívat svých znalostí v běžném pracovním i rodinném životě.

Obsah:

  • KAŽDÝ Z NÁS JE JINÝ, aneb pokud chceme, jak si můžeme lépe porozumět

“S tím člověkem se nedá mluvit….” “Já mu/jí vůbec nerozumím….” “Jak se s ním/ní mám domluvit? ….” “Zase přišel/a pozdě….” Také jste už někdy něco podobného prohlásili nebo si aspoň pomysleli? Jistě na tom bylo něco pravdy, ale někdy možná stačí jenom si uvědomit, že KAŽDÝ Z NÁS JE JINÝ

  • Každý člověk je osobitý, má vlastní způsoby chování, jednání, prožívání, jsou pro něj důležité jiné věci, rád se zapojuje do určitých činností – tak, jak reaguji, jednám já, nemusí jednat můj kolega, co motivuje jednoho, nemá žádný účinek na druhého, jak si představuji společné trávení času s partnerem, tomu druhému vůbec nic neříká – proč se prostě nemůžeme domluvit?
  • Dělám věci hned, neodkládám je na později a rád se s lidmi potkávám? – Pak je mi možná divné, že když chci něco od kolegy, tak to nechce řešit hned a pošle mi pak zprávu.

Jako nadřízený se snažím jasně vysvětlit, co od svých lidí v týmu chci, a přesto se mne stále kolega na něco ptá, a chce vědět, proč to máme dělat? Jak to mám s časem já, chodím včas nebo se mi to moc nedaří? A jak moc potřebuji mít ve svém životě věci přesně naplánované? Jak je možné, že někdo miluje změny? A jak to mají mí kolegové a kolegyně? A jak je to vlastně u nás doma? Na mnohé z těchto otázek budeme společně hledat odpovědi.

  • Na pomoc si vezmeme typologii MBTI (Myers-Briggs Type Indicator), metaprogramy, konkrétní případy ze života a hlavně naši zkušenost a praxi.

Lektor:
JUDr. Alena STEJSKALOVÁ, PCC, koučka a dlouholetá personální manažerka mezinárodní společnosti s odpovědností za komplexní řízení lidských zdrojů

Termíny kurzů

09.11.2020

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
klientský servis
tel:
mobil:
e-mail:
studiow@... Zobrazit


Adresa
Karlovo náměstí 319/3, 120 00 Praha 2

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 261 212 *** Zobrazit

mobil:
+420 606 610 *** Zobrazit

e-mail:
studiow@... Zobrazit

web: www.studiow.cz

Adresa
Studio W s.r.o.
Na Hřebenkách 72, Praha 5 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)