Týděnní kurz architektonické vizualizace zdarma

e-learning
Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Bezplatný online crash kurz s jednoduchým systémem tvorby architektonické vizualizace. Naučte se tvořit 3D vizualizace interiéru za 6 dní jednoduše z pohodlí domova.

Situace s karanténou masivně zasáhne do trhu práce. Firmy konečně pochopí výhody online režimu a začnou zaměstnávat lidí na dálku, talentovaní jednotlivci budou aktivněji hledat příležitosti v zahraničí a budgety na externí grafické studia už nebudou tak velké. Náš živý online kurz vám umožní rychlý start v profesi 3D vizualizátora – kreativní profesi s měsíčním platem od 30 tisíc Kč. Po kurzu začnete s 3D grafikou a budete moct tvořit fotorealistické vizualizace interiéru jednoduše.

Cílová skupina

Kurz je vhodný jak pro začátečníky bez zkušenosti s designem, tak i pro architekty, designéry interiéru nebo studenty. Pokud už máte zkušenosti s 3D, na kurzu své znalosti doplníte efektivním systémem vizualizace.

Obsahová náplň

  • Výuka bude probíhat kompletně online od 19:00 v pracovní dní
  • Místo na streamech bez kontentu pro domácí úkoly je pro kohokoliv zdarma
  • Fotorealistické vizualizace interiéru vytvoříte step by step metodou během 6 večerů
  • Přednosti 4 softwarů jsme zapojili do sytému na efektivní a jednoduchou tvorbu vizualizace

Tady nejde jenom o programy jako 3dsMax, SketchUp, Corona Renderer a Photoshop. Jsou to pouze nástroje. Na kurzu pochopíte cyklus kreativní práce při vizualizování interiéru a propojení softwarů do systému k efektivní tvorbě obrazů.

Efektivní modelování

Vizualizace začíná 3D modelem a ten budeme tvořit ve SketchUpu. Je to 10 krát jednodušší a 10 krát rychlejší, obzvlášť když jste nováček.

Rychlá tvorba scény

3D modelování není jediná věc, které se musíte naučit. Rychlá kompletace a management scény jako celku je další skill a ten vám dobře nastavíme.

Nasvícení scény

Fotorealismus se neobejde bez renderingu a rendering bez světla a kamery. Corona to vše umí rychle, intuitivně, ve variantách a na jeden klik.

Nastavení materiálů

Při vizualizaci designu je nezbytné generování alternativních materiálových variant. Naučíte se rychle nastavovat a testovat realistické materiály.

Zdarma pouze účast na všech streamech Bez přístupů k materiálům streamů Bez záznamů streamů.

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Oleg Maslovskiy
tel:
+420 774 589 *** Zobrazit

e-mail:
maslovskiy.oleg@... Zobrazit


O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 774 589 *** Zobrazit

e-mail:
maslovskiy.oleg@... Zobrazit


Adresa
CG.academy - Bc. Oleg Maslovskiy
Heřmanova 1415/1 , Praha Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)