On-line vysílání: Získejte vyšší důchod od státu – maximalizace možností pro vás i vaše kolegy

e-learning
Základní informace
  • Cena: 3 134 Kč (2 590 Kč bez DPH)
  • Poznámka k ceně: kód: 20A8310 - 2 590 Kč + DPH Základní cena, kód: 20A831A - 4 921 Kč + DPH cena pro 2 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 20A831B - 6 993 Kč + DPH cena pro 3 účastníky z jedné společnosti na jednom kurzu, kód: 20A831C - 8 806 Kč + DPH
  • Organizátor: 1. VOX a.s.
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Na on-line přednášce se seznámíte s fungováním českého důchodového systému, jeho slabými a naopak silnými stránkami, které při znalosti věci povedou k maximalizaci vašeho důchodu od státu.

Obdržíte relevantní odpovědi na otázky: Mohu ovlivnit svůj důchod? Kdo je schopen mi říci, jaký důchod budu mít? Je možné důchod maximalizovat? Co pro to musím udělat? Jak mohu pomoci svým zaměstnancům a kolegům se na důchod dobře připravit.

Cílová skupina

On-line výuka je určena pro HR, majitele a jednatele firem a pracovníky s vysokými příjmy obecně, ale také např. podnikatele (OSVČ).

Obsahová náplň

Obecné principy důchodového pojištění: Hodně se o důchodech mluví, ale málo kdo důchodové problematice rozumí. Právní předpisy a jejich složitost, druhy důchodů.

Proč bychom měli rozumět českému důchodovému systému, I. důchodový pilíř: Odpověď spočívá v optimalizaci a analýze důchodového pojištění každého z nás. Kdo je schopen vám říci, jaký budete mít důchod? Reálné příklady z praxe.

Výpočet důchodu a jeho úskalí: Výše důchodu, základní výměra, procentní výměra, doby pojištění, výpočtový základ, osobní vyměřovací základ, roční vyměřovací základ, redukční hranice, rozhodné období, náhradní doby, vyloučené doby. Reálný příklad.

Informativní list důchodového pojištění IOLDP: Jak se v IOLDP zorientovat. Reálný příklad.

Předčasný důchod, předdůchod, dopady na starovní důchod: Jaká varianta je pro nás nejvýhodnější, připravovat bychom se měli nejpozději od 50+. Reálný příklad.

Další typy důchodů: Invalidní důchod, vdovský/vdovecký důchod, siročí důchod. Závěrečné teze: Jak se v průběhu produktivního věku připravovat na maximalizaci důchodu od státu.

Případová studie.

Dotazy a diskuze.

Lektor:
Ing. Michael Hanzelka, Ph.D., at Ph.D., MBA

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Jana Pružinová
e-mail:
vox@... Zobrazit


O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 226 539 *** Zobrazit

e-mail:
vox@... Zobrazit

web: www.vox.cz

Adresa
1. VOX a.s.
Senovážné náměstí 23, Praha 1 Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)