Čeština pro cizince se zaměřením na trh práce - pořádán Obchodní akademií Praha s.r.o. - denní kurz

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Cílem kurzu češtiny pro cizince je vybavit účastníky kurzu znalostmi českého jazyka potřebnými pro běžné dorozumění při práci v ČR a se svým okolím v běžných denních situacích.

***Zakončení kurzu:

  • písemný test
  • ústní zkouška

Možnost proplacení rekvalifikace Úřadem práce

Cílová skupina

Cizinci

Obsahová náplň

Základní osnovy kurzu:

  1. Gramatika a pravopis
  2. Výslovnost
  3. Čtení a základy písemného a mluveného projevu, rozšiřování slovní zásoby se zaměřením na uplatnění na trh práce
  4. Konverzace a písemný projev se zaměřením na trh práce
  5. Praktická cvičení – nácvik modelových situací se zaměřením na trh práce

Lektor:
Kurz vede lektor se zkušenostmi ve výuce dospělých a současně s praxí v oboru.

Typ a platnost osvědčení:
Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností

Termíny kurzů

03.07.2017 - 15.09.2017

pondělí až pátek 9:00 - 13:30/14:15 + přest.

Přihlásit se
18.09.2017 - 30.11.2017

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Stanislava Boušková
tel:
+420 251 562 *** Zobrazit

mobil:
+420 732 187 *** Zobrazit

oi@... Zobrazit

Adresa
Staropramenná 17b, 15000 Praha 5 - Smíchov

O organizátorovi

tel:

mobil:

web: www.oapraha.cz

Adresa
OBCHODNÍ INSTITUT – Ing. Mária Václavíková
Ostrovského 36, Praha 5 - Smíchov Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)