Auditování založené na rizicích (Risk Based Auditing)

Základní informace
Přihlásit se na kurz

Popis kurzu

Seznámení s problematikou rizik a přístupy používanými při identifikaci, analýze, hodnocení a řízení rizik. Pochopit význam a potřebu systémového přístupu ke zvládání rizik, včetně rolí podnikového vedení, vlastníků procesů, manažerů rizik, projektových manažerů a interních auditorů.

Cílová skupina

Kurz je určen interním auditorům, projektovým manažerům a dalším pracovníkům, kteří jsou v organizaci odpovědní za řízení procesních nebo produktových rizik v rámci řízení systému managementu. Předpokladem účasti jsou znalosti normy pro systémy managementu kvality ISO 9001:2015.

Obsahová náplň

Koncept auditování rizik a ISO 19011 Standardy související s managementem rizik Kontext, cíle a rizika organizace Logický rámec posuzování rizik Hodnocení rizik v kritických procesech organizace Audit rizik Aplikace rizik v systémech managementu kvality, environmentu a informační bezpečnosti Opatření pro řešení rizik a havarijní plány Strategické plánování a rizika Metody pro uplatňování managementu rizik Požadavky na řízení kontinuity činností dle ISO 22301 Kontext k řízení kontinuity v systémech managementu Program interních auditů a kompetence auditorů Skupinová cvičení: Koncept auditování založeného na rizicích Audit kontinuity činností

Termíny kurzů

06.05.2019 - 07.05.2019

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Ing. Šárka Tůmová
tel:
+420 567 300 *** Zobrazit

mobil:
+420 604 833 *** Zobrazit

e-mail:
audit@... Zobrazit


Adresa
Brno

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel:
+420 567 300 *** Zobrazit

e-mail:
info@... Zobrazit

web: www.nqa.com/cs-cz

Adresa
NQA CZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 76/10, Jihlava Zobrazit na mapě

Hodnocení kurzu

(hlasujte)