Ostrava - Mariánské Hory

Pracovník cestovní kanceláře - rekvalifikace, MŠMT ČR

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

Rekvalifikační kurz je pořádán ve spolupráci s cestovní kanceláří Radynacestu.cz. Absolvent získá veškeré kompetence k výkonu povolání pracovníka v cestovní kanceláři (cestovní agentury). Umí připravit a zajistit tuzemské i zahraniční zájezdy, umí zabezpečit jejich prodej a poskytnout informace o zájezdech, zná problematiku cestovního ruchu a jeho management. Absolvent zná základní obchodní dovednosti, umí jednat se zákazníkem a komunikovat se zahraničními partnery.

Rozsah: celkem 80 hodin + ZK

Cílová skupina

Kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí uplatnit v cestovním ruchu na pozici pracovníka cestovní kanceláře, popřípadě pracovníka cestovní agentury. Kurz mohou absolvovat zájemci bez praxe v daném oboru, ale také ti, kteří již zkušenosti mají a chtějí své znalosti a dovednosti podložit celostátně platným osvědčením.

Obsahová náplň

Osnova kurzu: BOZP, ekonomika cestovního ruchu, geografie cestovního ruchu, služby cestovního ruchu, metodika práce cestovní kanceláře a cestovní agentury, marketing v cestovním ruchu, psychologie osobnosti a komunikace, komunikace v cizím jazyce.

Absolvent získá veškeré kompetence k výkonu povolání pracovníka v cestovní kanceláři (cestovní agentury). Umí připravit a zajistit tuzemské i zahraniční zájezdy, umí zabezpečit jejich prodej a poskytnout informace o zájezdech, zná problematiku cestovního ruchu a jeho management. Absolvent zná základní obchodní dovednosti, umí jednat se zákazníkem a komunikovat se zahraničními partnery.

Lektor:
zkušený odborný tým lektorů s dlouholetou praxí

Typ a platnost osvědčení:
Osvědčení o absolvování kurzu, celostátně platné.

Akreditovaná rekvalifikace:
ano

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Ing. Martina Smolíková
mobil: +420 775 791 340
e-mail: info@vsostrava.com

Adresa
ul. 1máje 11, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 775 791 340
e-mail: info@vsostrava.com
web: www.vsostrava.com

Adresa
Středisko vzdělávání s.r.o.
1. máje 11, Ostrava - Mariánské Hory Zobrazit na mapě