Ostrava - Mariánské Hory

Daňová evidence v programu POHODA - rekvalifikace (MŠMT ČR)

Přišli jste pozdě, tento kurz už není aktuální... :-(

Přejít na seznam:

Popis kurzu

V kurzu se naučíte účtovat prostřednictvím komplexního ekonomického a účetního softwaru POHODA. Jedná se o využívaný, přehledný program, který získal řadu ocenění.Po absolvování kurzu a vykonání závěrečné zkoušky obdržíte celostátně platný certifikát.

Absolvent je schopen samostatně vést daňovou evidenci. Zná zákonné předpisy upravující problematiku daňové evidence, umí evidovat doklady, umí účetně řešit veškeré situace, se kterými je možné se v daňové evidence setkat. Orientuje se v DPH, umí zpracovávat mzdy a daňová přiznání k dani z příjmů fyzických osob. Umí vést daňovou evidenci prostřednictvím ekonomického účetního programu POHODA.

Rozsah: 40 hodin + písemná závěrečná zkouška (3 hodiny)

Cílová skupina

Rekvalifikační kurz je určen pro účetní, podnikatele a ostatní, kteří se chtějí naučit vést daňovou evidenci. Kurz je vhodný pro uchazeče o zaměstnání, kde vyžadují znalosti z účetnictví a daňové evidence a pro živnostníky, kteří si budou sami vést daňovou evidenci.

Obsahová náplň

Osnova kurzu: BOZP, právní úprava daňové evidence, charakteristika a zásady vedení daňové evidence, evidence příjmů a výdajů v peněžním deníku, evidence pohledávek a závazků, daňové a nedaňové výdaje, složky majetku a zdrojů financování, leasing, automobil v podnikání, cestovní náhrady, stravné, uzavření daňové evidence, DPH, mzdy a zaměstnanci, daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob a silniční daň, práce s ekonomickým účetním programem POHODA.

Lektor:
zkušený odborný tým lektorů s dlouholetou praxí v oboru

Typ a platnost osvědčení:
Certifikát s celostátní platností, akreditováno MŠMT ČR

Akreditovaná rekvalifikace:
ano

Kontakt a místo konání

Kontaktní údaje
Ing. Martina Smolíková
mobil: +420 775 791 340
e-mail: info@vsostrava.com

Adresa
ul. 1máje 11, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

O organizátorovi

Kontaktní údaje
tel: +420 775 791 340
e-mail: info@vsostrava.com
web: www.vsostrava.com

Adresa
Středisko vzdělávání s.r.o.
1. máje 11, Ostrava - Mariánské Hory Zobrazit na mapě